«AGROEXPO-2019»

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«AGROEXPO-2019»
08.10.2019

Цього року, з 25 по 28 вересня, наша компанія традиційно взяла участь в міжнародній агропромисловій виставці - «AGROEXPO-2019», яка пройшла у місті Кропивницький. Загальна площа експозиції 125 000 м2 і участь в ній близько 600 профільних компаній робить AGROEXPO однією з наймасштабніших в Україні. За словами організаторів - за три дні виставку відвідали 41 394 особи! Для порівняння: в минулому році кількість відвідувачів склала 35 000 чоловік. «АВ метал групп» приймала участь у виставці з концепцією "Всесвіт металопрокату», згідно з якою всі бізнес-напрямки Компанії були представлені у вигляді планет. Приємно, що наша концепція представленості зібрала багато позитивних відгуків від багатьох відвідувачів виставки і навіть конкурентів! Співробітники АВ метал груп, серед яких були представники всіх бізнес-напрямків, інформували і консультували відвідувачів щодо можливостей і новинок власного виробництва, нових та існуючих виробничих майданчиків, а також про широкий спектр послуг і відкриття металобаз нового формату. Додатково відвідувачі мали можливість наочно побачити виробничий процес на всіх його етапах, який транслювався у форматі відеоролика.
MyCollages (1).jpg
Ділова програма виставки була насичена семінарами, конференціями, польовими демонстраціями процесу роботи сільгосптехніки від вітчизняних і світових брендів. Цікавинкою цього року став один з найбільших в Україні тест-драйвів кросоверів і позашляховиків. До речі, демонстрація техніки здійснювалась на окремому полігоні, площа якого 60 000 м² (6 га)!
MyCollages.jpg
Організатори виставки спільно з нашими друзями і партнерами - Федерацією стронгмену України, провели Український Етап Кубка "Open Arnold Amateur Strongman". У змаганнях взяли участь сім атлетів з України і один богатир з Молдови. У підсумковому заліку 1-е місце завоював Олександр Кочергін (уродженець селища Суботці Кіровоградської області).
Яскравим був "Покровський ярмарок" — з його міні-експозиціямі товарів декоративно-прикладного мистецтва, частуваннями і виступами творчих колективів, що надавало всій виставці невід’ємного національного колориту.
«АВ метал груп» щорічно бере участь в експо-заходах міжнародного формату, одним з яких є виставка «AGROEXPO-2019».
Диплом.jpg
Дякуємо нашим клієнтам та партнерам за приємне спілкування та інтерес, проявлений до нашої компанії!