«АВ метал груп» допомогла відремонтувати початкову школу в селі Софіївка Дніпропетровської області

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» допомогла відремонтувати початкову школу в селі Софіївка Дніпропетровської області
27.07.2021

Скоро починається новий навчальний рік, і перед шкільною адміністрацією Софіївської початкової школи стояло основне завдання - підготувати шкільний заклад до навчального процесу. Шкільна будівля в смт. Софіївка Дніпропетровської області була побудована в 60-ті роки, і давно потребувала ремонту. Тому компанією «АВ метал груп» було прийнято рішення про проведення капітального ремонту в навчальному закладі. В рамках проведеного ремонту виконані роботи з утеплення та оздоблення зовнішніх стін та фундаменту школи, а також будівлі спортивного залу, утеплені горище, оновлена покрівля будівель, виконані роботи по установці водовідвідної системи, залита бетоном відмостка. У поточному році заплановано фінансування робіт на загальну суму понад 1,2 млн. грн.

АВ метал груп відремонтовано школу.jpg

Ці кошти спрямовані на придбання матеріалів та проведення будівельних робіт. Вперше після будівництва, заново пофарбували і утеплили весь фасад школи і спортивного залу. Замінили двері, відремонтували дах. Незабаром почнеться навчальний процес. І оновлена школа відкриє свої двері для дітей.

«АВ метал груп» приділяє пріоритетну увагу питанням розвитку життєво важливих об'єктів соціальної інфраструктури, і в першу чергу, загальноосвітніх установ в регіонах України.

«Ремонт школи - відмінний подарунок учням, викладачам та всім жителям Софіївки. Спасибі всім, хто брав участь у цьому благодійному проекті! », - сказала директорка школи Зубко Віра Василівна.

Усвідомлення бізнесом своєї соціальної відповідальності є одним із запорук успішного і гармонійного розвитку суспільства. В «АВ метал груп» ми пишаємося тим, що використовуємо найкраще, що можемо запропонувати - нашу продукцію. Адже при ремонті школи в Софіївці використовувалися також матеріали, які виробляє наша компанія.

Ми дуже сподіваємося, що реалізований проект буде сприяти тому, що повернення в школу після літніх канікул стане для дітей яскравою подією!