АВ метал груп оновила роздрібні склади в Борисполі та Козельці

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
АВ метал груп оновила роздрібні склади в Борисполі та Козельці
05.08.2021

А ми продовжумо набирати оберти!

Знайомимо Вас з оновленими роздрібними складами «АВ метал груп» в смт  Козелець Чернігівської області, та у м. Бориспіль Київської області.

1.jpg

Оновлені майданчики - це почутий та інтегрованний відгук наших клієнтів і партнерів.

В результаті оновлення, склади в смт Козелець та Борисполі, обладнали більш зручними під’їздами для вантажного транспорту, кращими умовами зберігання продукції в критих складах, зручними торговими приміщеннями з комфортною зоною очікування для клієнтів.

Чернігівський регіон - серце аграрної України. А запорука гарного врожаю - надійна техніка та місце зберігання. Орієнтуючись на потреби клієнтів, «АВ метал груп» в смт Козелець пропонує широкий вибір профнастилу, металочерепиці, металевої сітки власного виробництва, а також інші види трубного, листового, сортового та фасонного прокату. Додатково у торговому відділі клієнти можуть придбати супутні матеріали: відрізні круги, фарбу, електроди та інші необхідні у будівництві та ремонті аграрної техніки товари. Товарний запас складу в смт Козелець становить понад 60 тонн. Запрошуємо аграріїв відвідати металосервісний центр «АВ метал груп» за адресою: смт Козелець, вул. Соборності, 100.

2.jpg

Також знайомимо вас з оновленим роздрібним складом, розташованим за адресою: м. Борисполь, вул. Січнева, 1. Згідно зі статистикою минулого року, в Києві та Київській області сконцентровано приблизно 26% від всієї площі житла в Україні. Будівництво в регіоні активно розвивається у сегменті житлових забудов, заміського будівництва, промислових об'єктів, логістичних центрів, тому металопрокат залишається затребуваним практично завжди. Орієнтуючись на потреби клієнтів у м. Бориспіль, ми пропонуємо широкий вибір металопрокату для будівництва за оптимальними цінами. Перевагою компанії «АВ метал груп» є власне виробництво 17 категорій металопрокату. Компанія пропонує клієнтам трубний прокат, арматуру, профнастил, металочерепицю, металевий сайдинг, евроштахетник, металеву сітку власного виробництва. А також інший необхідний у сучасному будівництві металевий прокат та супутні товари. Товарний запас складу у Борисполі, розташованого за адресою: вул. Січнева, 1, становить 150 тонн. Навіть найвибагливіший покупець може придбати весь необхідний металопрокат в одному місці, економлячи час.

3.jpg

Компанія пропонує додатковий сервіс з порізки та доставки металопрокату. Власний автопарк компанії дозволяє доставляти металопродукцію довжиною від 1 до 12 метрів на загальну вагу до 20 тонн.

В липні, на честь відкриття оновлених складів відбулася акція-розіграш серед клієнтів з гарантованими, корисними у будівництві подарунками.

4.jpg

Ми цінуємо довіру клієнтів до нашої компанії і запрошуємо відвідати оновлені металосервісні центри у м. Бориспіль та смт Козелець.