«АВ метал груп» оновила роздрібні склади в Гостомелі та Василькові

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» оновила роздрібні склади в Гостомелі та Василькові
13.07.2021

В Київській області, що є одним з найбільших металоспоживаючих центрів України, вже функціонує 31 металосервісний центр «АВ метал груп».

Металобази в Гостомелі і Василькові.jpg

Знайомимо Вас з оновленими роздрібними складами «АВ метал груп» в смт. Гостомель та м. Васильків Київської області.

Оновлені майданчики обладнані більш зручними під’їздами для вантажного транспорту, кращими умовами зберігання продукції в критих складах, оновленими торговими приміщеннями з комфортною зоною очікування для клієнтів.

В металосервісних центрах Василькова та Гостомеля представлений різноманітний вибір чорного металу: всі позиції фасонного, сортового, трубного і листового прокату. Особливо великий асортимент прокату для будівництва: арматура, швелер, балка двотаврова, кутник, катанка, круглий і профільний трубний прокат, г/к, х/к та оцинкований листовий прокат. Також в наявності широкий вибір профнастилу, металочерепиці, металевої сітки власного виробництва.

Металопрокат на складах Київської області.jpg

У торговому відділі клієнти можуть придбати супутні матеріали: відрізні круги, фарбу, електроди та інші необхідні в будівництві товари.

Покупцям пропонується додатковий сервіс з порізки та доставки металопродукції. Власний автопарк компанії дозволяє доставляти металопродукцію довжиною від 1 до 12 метрів на загальну вагу до 20 тон.

Порізка і доставка металопрокату.jpg

В червні, на честь відкриття оновлених складів відбулася акція-розіграш серед клієнтів з гарантованими, корисними у будівництві подарунками.

Багаторічний практичний досвід роботи компанії «АВ метал груп» гарантує клієнтам високий рівень обслуговування, гарантії поставок, якісну продукцію та надійність в партнерстві.

Запрошуємо відвідати металосервісні центри, розташовані за адресами: смт. Гостомель, вул. Чкалова, 43/1, м. Васильків, вул. Антона Чехова, 3А.