«АВ метал груп» повністю відремонтувала початкову школу у Софіївці

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» повністю  відремонтувала початкову школу у Софіївці
04.11.2021

Восени ремонтні роботи у початковій школі смт. Софіївка повністю завершилися і малюки прийшли в яскраві, теплі та комфортні класи, в яких панує тепла атмосфера, що надихає на творчість і навчання!

1.jpg

Капітальний ремонт тут провели вперше за п'ять із половиною десятиліть. Школа була збудована у 60-ті роки і давно потребувала ремонту. Мокра стеля, пліснява та обвалена штукатурка довгі роки були основною проблемою навчального закладу.

2.jpg

В результаті реконструкції було проведено капітальний ремонт будівель школи та спортивної зали. Перекрито дах, утеплено фасад будівель, встановлено відмостку та водовідвідну систему, оновлено двері та вікна. Зараз у Софіївській школі повністю нова покрівля та суха стеля, і головне, що у школі стало безпечно вчитися.

Крім того, тепер вчителі та школярі можуть не боятися бурульок узимку завдяки водовідвідній системі даху.

3.jpg

«АВ метал груп» чимало уваги приділяє корпоративній соціальній відповідальності протягом багатьох років. Благодійні проекти компанії та її керівництва фокусуються на основних цілях: підтримка проектів, що розвивають дітей та молодь, допомога українським медичним закладам, зокрема дитячим відділенням у лікарнях, допомога у ремонті навчальних закладів та інтернатів, а також адресна допомога.

Ми раді, що наша компанія стала частиною цього проекту. Школа в Софіївці - один проект з багатьох об'єктів, які реалізуються на території України в рамках програми соціальної відповідальності компанії. Ми долучаємось до реконструкції лікарень, дитячих будинків та соціальних структур. Їхня реалізація якісно впливає на якість життя городян.

Ми регулярно беремо участь у благодійних акціях, соціально-значимих заходах та проектах, підтримуємо дитячі будинки та благодійні фонди, які надають підтримку тяжкохворим дітям, купуємо ліки та засоби реабілітації.

І головний принцип завжди залишається незмінним – програми, які реалізує компанія, мають приносити користь людям.

За яку б справу не брався колектив компанії «АВ метал груп», співробітники завжди керуються тим, що допомагаючи людям, ми робимо наш світ кращим!