«АВ метал груп» розгорнула пункти незламності для українців

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп»  розгорнула пункти незламності для українців
06.12.2022

Масовані удари рашистів  по критичній інфраструктурі України призвели до перебоїв з електропостачанням майже у всіх містах та селах. Під час одного з останніх масштабних обстрілів Україна поринула у пітьму, також без електроенергії стало неможливим водо- та теплопостачання. Виникли проблеми й з мобільною мережею. Ситуацію вдалося стабілізувати, але вона досі залишається критичною. До того ж велика ймовірність повторних ракетних атак на  інфраструктуру. Саме тому в Україні вже розгорнули багато ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ й продовжують їх створювати далі. Робота цих пунктів активується в разі тривалої відсутності електрики. 

Пункти незламності АВ метал груп

Як соціально-відповідальний бізнес, мережа металосервісних центрів «АВ метал груп» паралельно розгорнула свої “острівці” допомоги для людей на базі своїх приміщень. Там за відсутності електрики працюють генератори та надається можливість підзарядки мобільних телефонів,  передбачені тепло, вода, чай або кава, мікрохвильовка, електрика, мобільний зв'язок, інтернет, місце для відпочинку.

Також на деяких торгових точках ми розгорнули центри електродопомоги, де можна підзарядити гаджети.

Дізнатися карту розташування ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ від «АВ метал груп» можна на сайті: https://avmg.ua/ та за телефоном контакт-центру: 0 800 30 33 70.

Пункти незламності АВ метал груп

Блекаут, який українці пережили напередодні, навряд чи останній, попереду – тривала зима, тож ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ будуть актуальні. Ми розуміємо, що коли робиш щось корисне та бачиш результат і людей, яким допомагаєш, це надає впевненості в тому, що ми, як країна та як суспільство, зможемо все, та якнайшвидше переможемо ворога. Глобально ми мріємо про те саме, про що й десятки мільйонів інших українців – про перемогу. А потім в нас буде дуже багато роботи по відбудові нашої країни!

Пункти незламності АВ метал груп

Закликаємо наших партнерів та клієнтів підтримувати та долучатися до соціальних ініціатив, адже війна закінчиться, а партнерські спільноти залишаться. Як і звичка об’єднуватися в складний момент та допомагати один одному!

Разом до перемоги! Слава Україні!

Адреси центрів незламності

111 (1).jpg Адреси центрів незламності