«АВ метал груп» стала членом Європейської Бізнес Асоціації

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» стала членом Європейської Бізнес Асоціації
28.10.2020

Компанія «АВ метал груп» стала членом Європейської Бізнес Асоціації — найбільш впливового об’єднання іноземного, європейського та вітчизняного бізнесу в Україні.

Ця подія — великий крок вперед для нашої компанії.

Відтепер ми маємо можливість захищати свої інтереси на державному рівні, налагодити тісні контакти з іншими компаніями – членами Європейської Бізнес Асоціації, щоб спільно знаходити нові шляхи розвитку металоторгівлі і виробництва в Україні.

ЕБА_3-03.jpg

ЄБА була заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, що виникають у бізнесменів України. Ініціатива була підтримана Європейською Комісією в Україні. Обов’язковою умовою членства в асоціації є дотримання Кодексу поведінки, а також Кодексу стандартів та етики зв'язків з громадськістю.

ЄБА веде свою діяльність вже 21 рік. Сьогодні асоціація об’єднує 1017 міжнародних та українських компаній. Мета Європейської бізнес асоціації — спільними зусиллями вирішувати важливі для інвестиційного клімату України питання та покращувати його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Для своїх членів Європейська Бізнес Асоціація надає великі опції і можливості для ще більш ефективної роботи та розвитку компаній.

Основні - це:

  • Колективний та індивідуальний захист законних прав та інтересів компаній-членів в державних органах, поліпшення умов для ведення бізнесу, інформування щодо останніх законодавчих та інших змін
  • Заходи і нетворкінг для розвитку бізнес-відносин серед членів ЕВА
  • Зустрічі керівників компаній-членів із залученням міжнародних організацій та експертів
  • Соціальні та спортивні заходи для кращої взаємодії між співробітниками компаній, а також для здобуття нових корисних контактів.
  • Онлайн B2B знайомства з іншими компаніями-членами
  • Онлайн платформа для навчання співробітників компаній-членів Асоціації
  • Промо-можливості для просування бренду компанії, за допомогою заповнення свого профілю цікавим контентом через статті, інтерв'ю, аналітику, що публікуються на ресурсах Асоціації

Приєднання до ЄБА дозволить Компанії «АВ метал груп» спільними зусиллями покращувати інвестиційний клімат і загальні умови ведення бізнесу в Україні, ініціювати і реагувати на законодавчі зміни, що стосуються, зокрема, металоторгової галузі. Крім того, Європейська Бізнес Асоціація відкриває нові можливості для розвитку ділових відносин, обміну кращим досвідом з іншими членами Асоціації.