«АВ метал груп» стала спонсором фестиваля «Koval Fest 2020»

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» стала спонсором фестиваля «Koval Fest 2020»
06.10.2020

25-27 вересня на Фестивальному причалі проходив фестиваль ковальства «Koval Fest 2020», у якому «АВ метал груп» вже втретє виступила у статусі Ексклюзивного Металевого партнера. Фестиваль зібрав майже 60 майстрів з усієї України.

Screenshot_4.png

Свого часу ковальство було важливою та поважною професією, адже саме коваль виробляв необхідні у побуті металеві речі та зброю. З технічним прогресом ремесло поступово перетворювалося на мистецтво – складне, але від того ще прекрасніше. Ковалів можна назвати справжніми майстрами і художниками, адже вони створюють шедеври з міцного металу.

Ковані вироби приваблюють своєю оригінальною красою та витонченістю, привертають увагу фантастичними візерунками, зі здавалося б такого непіддатливого та суворого матеріалу як метал. Майстер наче вдихає у свої роботи життя, і ми бачимо неймовірні скульптури і прикраси.

1.jpg

До уваги відвідувачів були організовані пізнавальні майстер-класи для дітей і дорослих від найкращих ковалів України. Кожен охочий мав можливість навчитися азам ковальської справи та набути навичок роботи з гарячим металом. Надягнувши ковальські фартухи, окуляри та рукавиці, відвідувачі під керівництвом майстра створювали особистий металевий талісман на пам’ять.

2.jpg

Є у фестиваля добра традиція - після закінчення конкурсу робіт, дарувати дніпрянам ковані скульптури на згадку. В перший рік найкращі ковалі з усієї України спільно створили велике коване серце з гербом міста та 242 листочками, яке стало новим символом міста. Наступного року містянам презентували нову металеву інсталяцію. Ковалі України викували скульптуру дівчинки, яка прагне знань, йде вгору і складає з літер слово. Літери кожен коваль виготовляв у своєму стилі та техніці.

Цьогорічний «KOVAL FEST 2020» був присвячений освоєнню космосу.

На три дні Фестивальний причал перетворився на космічну орбіту с небувалими істотами – тут тобі дивний їжачок летить на ракеті в космос, поруч космічний трон с пасками безбеки в металі, ще далі космонавт присів, щоб пограти на гітарі, телескоп майбутньго, Дональд трамп на шарі, космічний телеском майбутнього, та багато дивних космічних істот, вироблених з міцного металу.

3.jpg

Центральною фігурою проекту стала «Планета знань» - скульптура, що символізує розвиток суспільства, людських цінностей, трансформації знань і досвіду людей. Скульптура має справжнє серце, яке пульсує у ритмі міста.

Планета знань прикрашатиме Парк Гагаріна у студентському містечку ДНУ.

Screenshot_1.png

Для нас дуже приємно, що всі скульптури, які прикрашають рідне місто, виготовлені з металу, котрий надала компанія «АВ метал груп» - постійний і незмінний Ексклюзивний металевий партнер фестивалю «Koval Fest».

Screenshot_2.png

Все частіше ковані вироби використовують у будівництві, декоруванні фасадів будівель, парків, заміських земельних ділянок. Оригінальний дизайн, витонченість, краса та довговічність кованих виробів додають будинкам привабливості та свого власного неповторного стилю. Усі, хто будує заміський будинок, на цьогорічному фестивалі могли знайти для себе щось цікаве у металі.

4.jpg

Ковалям подібний фестиваль дозволяє обмінюватися професійним досвідом, вивчати нові техніки роботи ковальства, та укріплювати творчі взаємини між містами України.

І для компанії «АВ метал груп» дуже важлива підтримка фестивалю «Koval Fest», адже цей захід популяризує ковальське мистецтво, знайомить якомога ширшу аудиторію з особливостями професії коваля, надихає людей красою і талантом.

«АВ метал груп» - справжній залізний партнер для усіх ковалів України!

Професійність, любов до життя, відданість справі, сміливість і натхнення – такий емоційний заряд відчувли гості фестивалю.