«АВ метал груп» у 2021 році збільшила виробничі потужності в сегменті покрівельних та фасадних матеріалів

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» у 2021 році збільшила виробничі потужності в сегменті покрівельних та фасадних матеріалів
05.07.2021

Компанія «АВ метал груп» - один з найбільших українських постачальників і виробників металопрокату. Основні сфери діяльності компанії - оптова та роздрібна реалізація, а також виробництво металопрокату.

Металобаза АВ метал груп.jpg

У 2021 році відбулося масштабне розширення лінійки обладнання для виробництва у сегменті покрівельних і фасадних матеріалів. Нові виробничі потужності знаходяться у місті Київ. Cьогодні компанія налічує 10 виробничих ділянок в різних містах України, потужності яких дозволяють випускати - 5 400 000 м2 за рік.

До товарів нового виробництва в Києві належать: 6 нових видів металочерепиці, 6 нових видів профнастилу, металевий сайдинг, легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК), внутрішні стінові касети (ВСК), металевий паркан евроштахетник, добірні комплектуючі елементи  покрівлі та фасаду.

Виробництво профнастилу і металочерепиці.jpg

До уваги клієнтів ми пропонуємо металочерепицю з різноманітною палітрою кольорів, матовою або глянцевою поверхнею, та різними видами профілю торгових марок: ALPINA, ATLANTA, MAXIMA, VALENCIA, AFINA, GRAND. При виробництві металочерепиці використовують оцинковану сталь з полімерним покриттям кращих європейських та українських виробників сировини.

Марки металочерепиці.jpg

Також ми збільшили асортимент продукції у сегменті профільованого листа, доповнивши лінійку новими видами профілів: С-10, С-15, НС-35, Н-45, Н-60, Н-92. Компанія розширила асортимент покрівельних профнастилів, висотою профілю до 92 мм, затребуваних у сегментах проектного будівництва об'єктів.

Сучасні будівельні матеріали.jpg

У сегменті каркасного будівництва компанія пропонує клієнтам легкі сталеві тонкостінні конструкції (ЛСТК) з оцинкованого штрипса. Технологія ЛСТК широко використовується як при будівництві несучих стінових конструкцій, так і при будівництві міжкімнатних та міжповерхових перегородок. Також для будівництва каркасних споруд ми виробляємо внутрішньо-стінові касети, які одночасно виконують функцію стіни і несучої конструкції для облицювання.

ЛСТК і стінові касети.jpg

У сегменті фасадних і оздоблювальних матеріалів «АВ метал груп» додала у лінійку продукції два види металевого сайдингу: «Стальбрус» та «Стальпанель». Використання цих оздоблювальних матеріалів дозволяє швидко надати екстер'єру будівлі естетичного вигляду.

Металосайдинг для фасаду.jpg

При будівництві споруд не менш важливу роль відіграє облагороджування території. На новому виробництві в Києві ми виробляємо металевий паркан «Євроштахетник». Він є одним з найпопулярніших видів огорож, адже має оригінальний привабливий дизайн і всі переваги металевих парканів: довговічність і міцність.

Ми забезпечуємо покрівельними та фасадними матеріалами житлові і промислові забудови по всій Україні.

Власні виробничі потужності компанії укомплектовані лінійкою сучасного обладнання. Сертифікована продукція відповідає европейським стандартам якості.

Великий асортимент різних видів, форм, кольорової палітри продукції дозволяє гармонійно доповнити архітектурний комплекс будь-якої споруди. А фахівці компанії допоможуть підібрати матеріал, який відповідає технологічним вимогам будівельного об'єкта.

Придбати продукцію можна на більш ніж 330 оптових і роздрібних металобазах «АВ метал груп» в будь-якому місті України.

Металобаза АВ метал груп.jpg

Отримати консультацію стосовно ассортимента та розташування найближчих металобаз можна за телефоном контакт-центру: 0 800 30-33-70

Також на сторінці в інтернет-магазині www.avsteel.com.ua та на головному сайті компанії www.avmg.ua можна ознайомитись з асортиментом та зробити онлайн замовлення у зручний час.

«АВ метал груп» – надійний партнер вашого будівництва!