«АВ метал груп» відкрила металлобазу нового формату в місті Обухів

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» відкрила металлобазу нового формату в місті Обухів
05.11.2020

Компанія «АВ метал груп» відкрила металлобазу нового формату в місті Обухів. Металлобаза знаходиться за адресою вул. Промислова, 14 а. Загальна площа складу критого типу становить - 650 м.кв, а загальний товарний запас складу складає - 200 тонн.

Screenshot_6.png

Відкриття металобази в Обухові дозволить побудувати більш ефективну і оперативну роботу з постійними клієнтами в Київській області, а також налагодити взаємовигідне співробітництво з новими клієнтами.

Серед асортименту металопродукції: арматурний прокат, кругла і профільна труба, швелер, куток, квадрат, балка, круг, смуга, г/к і х/к листи, просічно-витяжний лист, дріт, цвяхи, електроди, профнастил та металочерепиця, ВСК-касети і сендвіч-панелі, різні види сітки.

Screenshot_1.png

Як виробник арматури, дроту, круглого прокату, профільної труби, профнастилу і металочерепиці, цвяхів, металевої сітки і ПВЛ-листів, компанія АВ метал груп гарантує якість реалізованої продукції. Весь металопрокат вироблений відповідно до діючих галузевих стандартів України.

Нова металобаза надає широкі можливості комплектації замовлень, а також завдяки зручному географічному розташуванню забезпечує максимально зручну логістику та сервіс.

Крім того, на території металобази є торговий відділ з сучасною зручною зоною очікування, де можна придбати потрібні в будівництві супутні товари.

Screenshot_4.png

Металобаза орієнтована на роздрібних клієнтів, але завдяки великим складським запасам і широкому асортименту, може обслуговувати і оптові замовлення в тому числі.

Завдяки кран-балці вантажопідйомністю 5 тонн, завантаження і вивантаження машини виконується більш оперативно, а значить кожен клієнт може придбати всю необхідну продукцію в повному обсязі, і що важливо, максимально швидко!

Screenshot_5.png

Обладнані комфортні під'їзди для транспорту зі зручною транспортною розв'язкою.

При необхідності, металлобаза «АВ метал груп» надає додаткові послуги з порізки та доставки металопрокату в найкоротші терміни на власних вантажних автомобілях марки TATA, в тому числі і індивідуальні замовлення клієнтів.

Зараз «АВ метал груп» проводить програму по зведенню і переоснащенню металобаз по-новому, сучасному зразку, і комплексно в планах компанії привести усі металобази «АВ метал груп» до нового європейського рівня.

Screenshot_7.png

Відкриття металообази в Обухові пройшло з дотриманням встановлених карантинних норм та обмежень.

Ми цінуємо довіру клієнтів до нашої компанії і завжди дбаємо про те, щоб перебування наших покупців в торгових точках було максимально комфортним, доступним і безпечним.

Чекаємо всіх за адресою: м Обухів, вул. Промислова, 14 а