«АВ метал груп» відкрила металосервісний центр в Івано-Франківської області

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» відкрила металосервісний центр в Івано-Франківської області
19.07.2021

29 червня «АВ метал груп» відкрила металосервісний центр нового формату у місті Коломия Івано-Франківської області.

Відкриття металобази в Коломиї.jpg

Офіс і металосервісний центр розташовані за адресою: м. Коломия, вул. Карпатська, 121. Загальна площа критого складу - понад 800 м. кв., потужності зберігання - понад 500 тон.

Вся продукція зберігається в критому складському приміщенні, що гарантує її якість. Склад обладнаний кран-балкою вантажопідйомністю 5 тон, передбачена можливість одночасного відвантаження товару кільком покупцям. Для вантажних великогабаритних автомобілів обладнаний заїзд на територію складу.

Интер’єр металобази Коломия.jpg

До уваги клієнтів серед асортименту металосервісного центру «АВ метал груп» біль ніж 10 000 позицій прокату, представленого різними типорозмірами і технічними характеристиками: круглий і профільний трубний прокат власного виробництва, арматура, балка, швелер, куточок, круг, квадрат, смуга, г / к і х / к лист.

Також в наявності широкий вибір покрівельних, фасадних і оздоблювальних матеріалів: профнастил, металочерепиця, сайдинг, євроштахетник, металева сітка власного виробництва. Серед супутніх товарів для будівництва: електроди, відрізні круги та інші потрібні у будівництві товари.

Продукція металосервісного центру затребувана для реалізації великого спектра будівельних завдань. Наявність великого асортименту продукції та широкого товарного запасу гарантує виконання в найкоротші терміни будь-яких замовлень: від будівництва приватних до великих промислових об'єктів.

Різання металу.jpg

При необхідності можна замовити порізку металопрокату за необхідним розміром. Також є можливість здійснення доставки продукції власним автотранспортом вантажопід'ємністю від 2-х до 20 тон по Коломиї та Івано-Франківській області.

Будучи безпосереднім партнером провідних українських і світових виробників і самостійно виробляючи 10 категорій металопрокату, «АВ метал груп» забезпечує лояльні і конкурентні ціни на продукцію. Весь представлений металопрокат має сертифікати якості і строго відповідає вимогам державних стандартів.

Працівники металобази.jpg

Кваліфіковані співробітники «АВ метал груп» допоможуть підібрати необхідну продукцію з урахуванням специфіки конкретного виробництва або будівельного об'єкта.

Чекаємо всіх за адресою: м. Коломия, вул. Карпатська, 121