«АВ метал груп» відкрила шелтери для переселенців в Івано-Франківську

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» відкрила шелтери для переселенців в Івано-Франківську
24.06.2022

Нещодавно ми розповідали про відкриття шелтерів для переселенців у Кропивницькому та Києві й анонсували відкриття наступних локацій. Наразі вже готовий зустрічати гостей прихисток в Івано-Франківську й зовсім скоро ми відкриємо шелтер у Львові.

1.jpg

Шелтер в Івано-Франківську розташований на в'їзді в місто в районі Тисмениці. Житло надаватиметься на тривалий термін проживання. Простір на двох поверхах будівлі сплановано таким чином, щоб кожна родина мала окрему кімнату, обладнану спальними місцями та необхідними меблями. В наявності посуд та постільна білизна. На кожному поверсі розташовані санвузли, душові кабінки, та кухня. Для діточок обладнана ігрова кімната й дитячий майданчик на вулиці. Оселя вийшла компактна та комфортна.

В залежності від кількості людей у родині, компанія може запропонувати кімнати для проживання від 2-х до 6-ти осіб.

2.jpg

Зараз на базі Івано-Франківського шелтера є можливість прийняти 16 сімей в кімнатах, розрахованих на 3-4 людини. Загалом ми можемо розмістити до 64 осіб.

Пропонуємо житло сім'ям з дітьми, багатодітним сім'ям, жінкам, які чекають на дитину, пенсіонерам, та сім'ям, які через війну втратили свої домівки.

Житло надаватиметься безкоштовно постраждалим громадянам на весь період бойових дій на території України.

3.jpg

У важкі часи війни люди допомагають один одному, навіть незнайомцям, розуміючи, що лише згуртованість та взаємна допомога можуть наблизити всіх нас до перемоги та повернення до нормального життя!

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся з 8:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за телефоном контакт-центру компанії: 0 800 30 33 70

У вихідні дні з 9:00 до 18:00 за телефоном: 097 673 21 81.

Разом до перемоги! Слава Україні!