«АВ метал груп» виступила Генеральним Партнером змагань «Dnipro Dance Stars 2020»

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» виступила Генеральним Партнером змагань «Dnipro Dance Stars 2020»
02.11.2020

Нещодавно на мальовничому березі Дніпра відбулися вже традиційні змагання зі спортивних танців «Dnipro Dance Stars 2020». Прекрасні танцювальні дуети, які приїхали з різних регіонів України, дарували свою майстерність всім глядачам протягом двох днів змагань.

Турнір проводився з дотриманням всіх карантинних норм та обмежень. Організували це чудове свято краси керівники клубу спортивного бального танцю «Тріумф+» Аліса Кадаева і Микита Круковський.

Screenshot_5.png

В цьому році в турнірі взяли участь багато молодих спортсменів з усіх регіонів України! Змагання проходили в категоріях: Супер бебі, Ювенали, Юніори, Діти Н, Молодь, Дорослі 21+. Оцінювала змагання суддівська панель, в яку ввійшли судді з України та Англії.

Виступали як молоді професіонали, що володіють різними категоріями, так і зовсім маленькі танцівникі, які протягом обох днів дивували своїми талантами гостей та суддів. Хочеться відзначити прекрасну підготовку і високий танцювальний рівень всіх учасників змагань. Але не дивлячись на високу конкуренцію, в залі панувала дуже дружня атмосфера серед спортсменів.

Screenshot_1.png

Турнір вийшов дуже яскравий, позитивний і барвистий. Призери отримали свої нагороди, а глядачі незабутні враження і заряд енергії на весь танцювальний сезон!

Компанія «АВ метал груп» виступила незмінним Генеральним Партнером змагань. Наша компанія не може стояти осторонь від заходів, які пропагують здоровий спосіб життя, адже саме це є запорукою здорового підростаючого покоління.

Screenshot_2.png

Вітаємо танцівників, бажаємо подальших перемог і хороших результатів! А організаторам хочеться побажати творчого натхнення та наснаги для організації ще більш масштабних подій в подальші танцювальні сезони! Ми віримо в те, що з кожним роком все більше дітей і молоді будуть робити вибір на користь спорту та здорового способу життя!