«АВ метал груп» збільшила потужності з випуску штрипса

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» збільшила потужності з випуску штрипса
08.04.2021

Компанія «АВ метал груп» в 2020 році запустила лінію поздовжнього різання рулонної сталі.

Реалізація проекту дозволила компанії збільшити продуктивність виробництва штрипса, а також оперативно реагувати на замовлення споживачів, скоротивши терміни їх виконання.

Новий агрегат поздовжнього різання встановлено на трубному виробництві .

Нова лінія призначена для поздовжнього різання рулонів металу вагою до 25 тонн, шириною від 800 до 1600 мм і товщиною від 0,8-6,35 мм.

Виробництво штрипсу в АВ метал груп

Поздовжнє різання металу практикується в процесі заготовки штрипса, смуг і стрічок, відокремлюваних від рулонів або мірних відрізків листового металопрокату. За допомогою даного обладнання виконується якісний повздовжній розкрій металу на смуги заданої ширини. Ширина одержуваних смуг від 40 до 1590 мм. Крім розкрою можливе подальше намотування в рулони (виробництво штрипса).

Лінія ріже штрипс з холоднокатаного, гарячекатаного прокату, а також з металопрокату із цинковим покриттям.

При виконанні операцій на АПР можна отримати вироби:

  • з геометрично точними розмірами, відхилення у яких становлять менше 0,5 мм;
  • з необхідними розмірами без незапланованих відходів;
  • з високою якістю зрізу без зминання і фасок.

Встановлена лінія різання дозволила «АВ метал груп» забезпечити заготівлею штрипса своє виробництво електрозварювальних труб.

Поздовжнє різання металу

Ця продукція затребувана у будівельній, машинобудівній, аграрній, меблевій та інших галузях промисловості. Компанія випускає трубну продукцію відповідно до найкращих світових зразків.

Також у «АВ метал груп» з'явилася можливість різати заготовку під замовлення клієнтів. Така послуга широко затребувана для подальшого виготовлення елементів покрівельних конструкцій, заготовок для рекламної промисловості, у будівництві та меблевому виробництві, а також в інших галузях промисловості, в яких потрібні металеві елементи певних габаритів з рівними краям і зрізами.

За рахунок розширення потужностей по поздовжньому різанню металу «АВ метал груп» збільшила швидкість виконання замовлень незалежно від обсягу партії.

«АВ метал груп» - Всеукраїнська мережа металосервісних центрів!