«АВ металл групп» на международной выставке АГРО ЭКСПО-2018

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ металл групп» на международной выставке АГРО ЭКСПО-2018
16.10.2018

З 26 по 29 вересня у Кропивницькому відбулася міжнародна агропромислова виставка «АГРО ЕКСПО-2018», де у числі світових лідерів своєї галузі участь прийняла компанія «АВ метал груп».

1 (19).jpg

Цього року масштаби виставки зашкалювали. Експо-захід охопив площу 125 000 м ². Територія була розділена на дві зони: відкритий виставковий майдан, площею 102 300 м, та критий павільон - 22 700 м². У другій частині був обладнаний новий центральний вхід і зона реєстрації, а також додано три нових конференц-зали. Організатори подбали і про парковку біля комплексу, розширивши цю територію до 5000 місць.

2 (23).jpg

Масштаби відобразилися і на рекордній кількості відвідувачів, за чотири дні на виставці було зареєстровано близько 35 тисяч учасників.

Цього року відвідувачі виставки мали можливість наочно побачити процес роботи сільгосптехніки. Демонстрація 40 новинок від вітчизняних і світових брендів здійснювалась на окремому полігоні.

3 (16).jpg

Компанія «АВ метал груп» взяла участь у виставці з власним стендом, який повноцінно презентував наші масштаби. Співробітники компанії інформували відвідувачів про можливості виробництва і широкий спектр послуг. Додатково відвідувачі мали можливість наочно побачити виробничий процес, який транслювався у форматі відео-ролика.

«АВ метал груп» виступила одним із спонсорів стронгмен-шоу  «AGROEXPO strongman CUP 2018»

Одним з найбільш вражаючих подій в рамках AGROEXPO-2018 стало Стронгмен-шоу під керівництвом найсильнішої людини світу Василя Вірастюка.

У міжнародних змаганнях зі стронгмену - етапі Кубка світу «AGROEXPO strongman CUP 2018» взяли участь дев'ять атлетів з України, Польщі, Грузії, Латвії та Білорусі. Компанія «АВ метал груп» стала одним із спонсорів змагань.

 4.jpg

Подарунки та нагородження від компанії отримали не тільки професійні спортсмени, а й звичайні глядачі, які демонстрували свої здібності в стронгмені.

«АВ метал груп» щорічно бере участь в експо-заходах міжнародного формату, одним з яких є виставка AGROEXPO-2018. Ми дякуємо організаторам, учасникам та відвідувачам за доброзичливе, приємне спілкування та інтерес, проявлений до нашої компанії.