"АВ металл групп" обладнює комфортне житло для переселенців

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
"АВ металл групп" обладнює комфортне житло для переселенців
07.06.2022

"АВ металл групп" переобладнує на базі декількох філій офісні будівлі на комфортне житло для переселенців.

Наразі, ми вже готові зустрічати гостей у Києві та Кропивницькому. Зовсім скоро ми відкриємо житло у Львові та Івано-Франківську, а також в інших невеликих містах. Зараз там завершуються будівельні роботи. (Слідкуйте за нашими новинами на офіційних сторінках сайту компанії та Facebook)

Адже війна змінила життя кожного українця кардинально й надовго. Понад 3 мільйони наших співвітчизників стали вимушеними переселенцями, багато з яких втратили назавжди свої домівки й зараз живуть у несприятливих умовах. Багато хто досі не може вибратися з небезпечних зон.

З огляду на масштаб потреби у житлі, керівництвом компанії «АВ метал груп» було обрано план обладнання шелтерів для переселенців на базі своїх філій. Основна мета цього проєкту – створення безпечних та комфортних умов проживання для вимушено переселених людей з максимальною турботою та опікою.

1.jpg

Житло надаватиметься безкоштовно постраждалим громадянам на весь період бойових дій на території України.

Шелтери обладнано окремими спальними кімнатами. Також на кожному поверсі розташовані пральна, душові, санвузли, дитяча зона та кухня. Ми планували простір таким чином, щоб кожна родина отримала окрему кімнату. В залежності від кількості людей у родині, ми можемо запропонувати кімнати для проживання від 2-х до 6-ти осіб.

2.jpg

Зараз  у Кропивницькому ми можемо  прийняти 6 сімей, а у Києві - до 20. Також  зовсім скоро  ми відкриємо житло в Івано-Франківську та Львові й зможемо прихистити загалом біля 40 родин.

Пропонуємо житло сім'ям з дітьми, багатодітним сім'ям, жінкам, які чекають на дитину, інвалідам, пенсіонерам, та сім'ям, які через війну втратили свої домівки.

Скільки буде можливість, ми готові підтримувати людей, які опинилися у біді та без даху над головою.

Ми всі українці, і ми робимо це заради нашої держави, наших людей та майбутнього покоління.

Адже допомагати іншим – це один із найважливіших пріоритетів нашої компанії. Зараз, під час війни, ми допомагаємо ще більше: щодня ми робимо речі, завдяки яким переселенці мають притулок, люди в «гарячих» регіонах отримують гуманітарну допомогу, а економіка України продовжує працювати.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Калашнікова Тетяна (Viber/Telegram/WhatsApp) – 063 329 92 39

Разом до перемоги! Слава Україні!