«АВ метал груп» організувала Різдвяний ранок для вихованців центру «Довіра»

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» організувала Різдвяний ранок для вихованців центру «Довіра»
13.01.2022

Відшуміли яскраві Новорічні та Різдвяні свята. Це найулюбленіші, найдобріші казкові дні, на які чекають у кожному будинку. Їм радіють усі люди – і маленькі, і дорослі! Але ніхто так щиро не чекає Новорічних чудес, чарівних перетворень та пригод, як наші діти. Ви можете собі уявити дитину, яка не мріє про новорічний подарунок від Діда Мороза? Не виходить? Правильно! Таких дітей просто немає.

1.jpg

Але, на жаль, дитячі мрії здійснюються не у всіх дітлахів. Не до всіх дітей приходять із подарунками батьки, бабусі та дідусі.

Підтримуючи активно соціальні проекти, «АВ метал груп» вирішила організувати Різдвяне свято з активною ігровою програмою для дітей-сиріт, які виховуються у центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра» м. Дніпро. Вихованців цього Дитячого будинку на сьогодні 61 віком від 2-х до 16 років.

2.jpg

Добрі Різдвяні свята – це час виконання бажань, і для хлопчиків і дівчаток очикування свята пов'язане з передчуттям дива від зустрічі з казковими героями. І от початок нового навчального семестру для дітей розпочався незвично.

3.jpg

Головні гості урочистості прийшли на виставу радісні у передчутті свята. З початку події чарівні персонажі залучили дітей у яскравий світ казки. Діти змогли поринути у святкову атмосферу пригод, взяти участь у цікавих конкурсах та квестах. Хлопчики та дівчатка відвідали справжню академію супергероїв. Пройшовши всі випробування квесту на хоробрість та спритність, діти знайшли втрачені магічні артефакти, заховані у різних локаціях та врятували добрі свята від злого Крампуса. А найменших діточок залучили до гри веселі коти Карамелька та Компот.

4.jpg

Директорка установи Тетяна Науменко зазначає, що Новорічні та Різдвяні свята діти чекають найбільше, вірячи в те, що їхні найпотаємніші бажання та мрії обов'язково збудуться. Такі заходи дозволяють дітям, які залишилися без батьків, почуватися не самотніми, а потрібними та улюбленими. Вихователі дитячого будинку знають, як важливо дітям приділити ту увагу, яку вони не отримали від рідних батьків. Вони радіють успіхам своїх вихованців та допомагають їм у всіх починаннях.

5.jpg

«Дуже важливо, щоб кожна дитина вірила у казку», — зазначила Тетяна Науменко. «Найбільший подарунок для нас — це щасливі дитячі очі і їхній дзвінкий сміх. Щиро дякуємо всім вам, хто сьогодні організував для наших дітей свято».

Під час святкового заходу в КЗСЗ «Довіра» панувала чарівна атмосфера та відчувався позитивний емоційний настрій дітлахів. Казкові герої побажали хлопчикам та дівчаткам, щоб здійснилися найзаповітніші мрії, втілилися у життя всі задуми та плани. І нехай новий рік буде для кожної дитини успішним, яскравим, повним цікавих подій та важливих досягнень!