"АВ метал груп" взяла участь у міжнародному марафоні в Одесі

"АВ метал груп" взяла участь у міжнародному марафоні в Одесі
31.08.2018

26 серпня в Одесі пройшов легкоатлетичний марафон. Співробітники підрозділу "Нержавіючий металопрокат" компанії "АВ метал груп" приєдналися до забігу, участь в якому взяли понад 2000 спортсменів з 20-ти країн світу.

1 (17).jpg

У змаганнях брали участь, як професіональні спортсмени, так і легкоатлети-аматори і з різних куточків України, а також з таких країн, як Ізраїль, Молдова, Угорщина, Туреччина, Великобританія, Білорусь, Фінляндія, Литва та інші.

2 (21).jpg

Маршрут пролягав через історичний центр Одеси. Фініш і старт усіх дистанцій були розташовані біля Одеського національного академічного театру опери та балету. В програму змагань входили, як індивідуальні, так і командні забіги на дистанціях 2, 5 та 21,0975 кілометри.

3 (13).jpg

Команда "АВ метал груп" вийшла на старт дистанції в бадьорому дусі й відмінному настрої. Забіг в Odesa Half Marathon не останнє досягнення наших спортсменів, ми маємо намір і далі брати участь в змаганнях, які відбуватимуться на території України. Наша команда прагне до розвитку і рухається вперед в усіх напрямках!