«АВ метал груп» стала спонсором фестивалю танців «Dnipro summer dance stars»

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
«АВ метал груп» стала спонсором фестивалю танців «Dnipro summer dance stars»
16.07.2021

20 червня в готельно-ресторанному комплексі «Хутір» відбувся фестиваль танців «Dnipro summer dance stars». Генеральним спонсором щорічного заходу виступила компанія «АВ метал груп». У фестивалі взяли участь 1200 дітей, танцювальні дуети представляли Україну, Молдову, Італію.

Організували це яскраве свято керівники клубу спортивного бального танцю «Тріумф +» Аліса Кадаева і Микита Круковський.

Спонсорство АВ метал груп.jpg

Фестиваль був дуже насиченим і подарував глядачам багато позитивних вражень та яскравих емоцій. Всі учасники вражали вишуканими костюмамами, професійною танцювальною підготовкою і теплою атмосферою, яку вони дарували всім, хто прийшов  з підтримкою  в цей відповідальний і важливий  день.

У змаганнях брали участь танцюристи з усієї України, різного віку: від категорії «Супер бебі» (дітки до п'яти років), до найдосвідченіших «сеньйорів Stars Cup» віком 35+.

Складом журі з України і Молдови були підведені підсумки турніру, учасників нагородили дипломами  і кубками. Всім вдалося відчути себе великою єдиною танцювальною родиною на цьому спортивному святі!

Це були заключні змагання  танцювального сезону 2021 року. З відмінними результатами і хорошим настроєм діти відправляються на літні канікули, щоб добре відпочити і підготуватися до чергових перемог у новому сезоні.

Танцювальний фестиваль в Дніпрі.jpg

Компанія «АВ метал груп» вже не перший рік сприяє розвитку і популяризації таких грандіозних заходів і підтримує  талановиту молодь нашої країни. Адже головна цінність кожної людини - здоров'я. Ми намагаємося активно підтримувати заходи, які приносять дітям радість і користь. Адже популяризація здорового способу життя серед молоді - головний внесок в наше підростаюче покоління.

Це захоплююче спортивне свято запам'яталося всім гостям та учасникам, такі позитивні заходи здатні занурити в світ талантів, добра та краси.