АВ метал груп здійснює високоточне лазерне різання на сучасному верстаті L-SEL3015CN

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
АВ метал  груп  здійснює високоточне лазерне різання на сучасному верстаті L-SEL3015CN
23.11.2021

Компанія “АВ метал груп” розширила спектр послуг з первинної обробки металу, додавши послугу високоточного лазерного різання на сучасному верстаті L-SEL3015CN.

Нове обладнання розташоване у Дніпрі за адресою: вулиця О. Оцупа, 21 та у Львові за адресою: вул. Навроцького, 1, але послугу лазерного різання металопрокату можна замовити у будь-якому металосервісному центрі «АВ метал груп» по всій Україні.

1.jpg

Сьогодні розкрій металу із застосуванням технології «ітербієвий оптоволоконний лазер» - одна з найпередовіших технологій у точній металообробці. Використання даної технології гарантує найвищу якість різу, а також дозволяє втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї та форми.

За допомогою нового обладнання ми з високою точністю та якістю виконуємо різання нержавіючої, чорної та кольорової сталі, алюмінію, міді, титану та інших сплавів.

ПРИНЦИП РОБОТИ:

Під час розкрою металу в область різу надсилається потужне лазерне випромінювання. Застосування оптичного волокна, покладене в основу, дозволяє сфокусувати колосальну кількість енергії, що передається на місце різу. Його напрямок контролює комп'ютер. Це дозволяє максимально точно проводити різку. Під впливом лазера ділянка матеріалу, що розрізається, загоряється і розплавляється.

2.jpg

У процесі роботи відсутня механічна дія на поверхню металу, завдяки цьому неможливо пошкодити матеріал. За допомогою лазерної різки можна розкроювати майже будь-який метал, також дана технологія є безбечною для нежорстких металів, які легко деформуються. Після завершення процедури деталь можна відразу передавати на наступний етап виробництва, ніякої додаткової обробки не потрібно.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ МЕТАЛУ:

  • Висока точність: лазер – це промінь діаметром кілька міліметрів. За допомогою нього можна вирізати різноманітні декоративні елементи.
  • Швидкість роботи: лазер моментально розплавляє метал та випаровує його. Цей процес займає менше часу, ніж механічне різання.
3.jpg
  • Висока адаптивність: можливість різання нерівних поверхонь за рахунок автофокусування.
  • Економні витрати металу: область нагрівання матеріалу невелика і втрата металу під час роботи мінімальна. Крім того, немає ризику пошкодити матеріал. За допомогою лазерної установки можна обробляти невеликі листи металу із «ювелірною» точністю.
  • Швидке налаштування обладнання: завдяки використанню сучасного програмного забезпечення, техніка може бути переналаштована для проведення будь-якого типу робіт у стислі терміни.

ЯКІ МЕТАЛИ ОБРОБЛЯЮТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛАЗЕРНОГО РІЗАННЯ:

Нержавіюча сталь: товщина – від 0,2 мм до 9 мм

Сталь: товщина – від 0,2 мм до 18 мм

Латунь: товщина – від 0,2 мм до 18 мм

Алюмінієві сплави: товщина – від 0,2 мм до 18 мм.

Мідь: товщина – від 0,2 мм до 18 мм

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБЛАДНАННЯ L-SEL3015CN:

Вид лазерного джерела - оптоволоконний ітербієвий лазер

Потужність лазера – 2000 Вт

Робоча площа – 3000*1500 мм

Довжина хвилі лазера – 1060 мкм

Точність позиціонування – 0,02 мм

Повторюваність - 0,05 мм

Максимальна швидкість переміщення – 120м/хв

Спосіб охолодження - водяне охолодження, 2-х контурне

Гази, що використовуються при різанні - кисень, азот

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ:

У представництвах компанії Ви зможете замовити послуги з лазерного різання металу будь-якої складності, у тому числі деталей для обладнання та агрегатів.

Для розрахунку вартості виготовлення Вашої деталі надішліть нам лист та креслення деталі на електронну пошту: y.zaharova@avmg.com.ua (м. Дніпро), p.sidljar@avmg.com.ua (м. Львів)

У листі вкажіть: марку сталі, товщину металу, кількість деталей, чи потрібно враховувати вартість металу чи метал для виконання замовлення буде надано замовником.

Для максимальної точності, швидкості обробки замовлення технічне завдання має відповідати таким вимогам: формат файлу: *. dxf. dwg. *frw або *cdw, контур деталі в масштабі 1:1.

Також послугу можна замовити за телефонами: +380972082998, 0 800 30 33 70

"АВ метал груп" надає різноманітні послуги з первинної обробки металу. У наших металоцентрах встановлено сучасне обладнання, на якому висококваліфіковані спеціалісти виконають ваше замовлення в найкоротші терміни та за доступною ціною. Також як ведучий український металотрейдер, ми пропонуємо безліч позицій металопрокату і своєчасну адресну доставку продукції по всій Україні.

З нами кожен клієнт може швидко та вигідно вирішити свою потребу як для приватного замовлення металопрокату, так і для багатопрофільного замовлення промислового масштабу.