Екскурсія для дітей "АВ метал груп" до Дня українського козацтва

Екскурсія для дітей "АВ метал груп" до Дня українського козацтва
08.11.2018

У жовтні напередодні Дня українського козацтва діти співробітників нашої компанії відправилися у військове селище Черкаське, в гості до службовців окремої механізованої бригади № 93.

1 (21).jpg

Діти із головою поринули у військове середовище. Вони провели на території бази цілий день, отримавши безліч позитивних вражень, адже програма була насиченою та різноманітною. Вона включала демонстрацію бойової техніки та зброї, екскурсію в казарми, святковий концерт, обід в польових умовах й інші цікаві заходи.

2 (25).jpg

Маленьких гостей зустріли військові. У супроводі полковника Віктора Жуковського та офіцерів відділення морально-психологічного забезпечення, вони оглянули бойову техніку. Демонстрація градів, БМП, БТР, хаммерів, гранатометів «Полум'я», АК, ПМВ і можливість власноруч доторкнутися до військового обладнання викликали у дітей найбільший інтерес.

3 (18).jpg

Далі відбулася екскурсія до казарми. Солдати познайомили відвідувачів із військовим побутом, умовами служби та проживанням бійців. Діти відчули себе справжніми військовими, вони приміряли  каски та бронежилети й слухали росповіді солдатів.

4 (10).jpg

Обід також був тематичним. В умовах польової кухні хлопці спробували страви солдатського меню.

5 (4).jpg

Ще одним яскравим моментом екскурсії став святковий концерт в гарнізонному будинку офіцерів. Юні гості подивилися виступи завітавших до будинку артистів і творчих колективів бригади.

6 (5).jpg

День у Черкаському був дуже атмосферним, пронизаним духом мужності українських військових. Діти особисто поспілкувалися з кіборгами й воїнами АТО, що побували в гарячих точках та дізналися багато цікавих фактів про їх життя.