Як обрати секційну огорожу?

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Як обрати секційну огорожу?
07.04.2021

Велику популярність набирають системи огорожі секційного типу, область застосування яких поширюється не тільки на приватні будівлі з невеликою площею, але й на захист територій промислових масштабів.

Системи огорож роблять із міцної оцинкованого дроту. Вони мають збірну конструкцію і виробляються у вигляді секцій. Завдяки цинковому та полімерному покриттю секційні огорожі не потребують додаткового фарбування і мають тривалий термін експлуатації. Також вони легкі в установці, мають невелику вагу, при цьому їх конструкція досить міцна і надійна. Широкий сортамент типорозмірів і кольорів дозволяє підібрати рішення огородження під будь-який запит. Вони мають невисоку вартість в порівнянні з огорожами з інших матеріалів.

Секційні огорожі

Секційні огорожі застосовуються для різних об'єктів, таких як:

 • садові ділянки, пансіонати та бази відпочинку;
 • спортивні та дитячі майданчики;
 • місця для парковок і АЗС;
 • території з підвищеними вимогами безпеки;
 • аеропорти;
 • залізниці;
 • промислові території та об'єкти;
 • фермерські господарства, земельні дільниці;
 • сонячні електростанції та інше.

Секційні огорожі — власне виробництво «АВ метал груп»

«АВ метал груп», як великий виробник сталевої сітки, пропонує придбати секції огорож різних типорозмірів і кольорів. На металобазах компанії можна придбати готові секційні огорожі, також є можливість оформити замовлення за індивідуальними розмірами.

Розміри секційної огорожі

На сучасному обладнанні компанія виробляє і поставляє широкий спектр розмірів зварних секцій для будь-яких споживачів: панелі з діаметром дроту 3-8 мм, розмірами секцій від 1 м до 2,5 м, з різними розмірами осередку, стовпи розміром 60х40 мм, висотою від 2м до 2,5 м. Сталеві парканні секції і інші елементи огорожі оцинковані і на замовлення споживачів фарбуються полімерною фарбою в будь-які кольори RAL.

Додатково «АВ метал групп» пропонує клієнтам комплектуючі до секційних огорож: ворота, хвіртки, стовпи, кріплення, кронштейни та інші складові.

Компанія виготовляє такі види секційних огорож:

 • прямі панелі огорожі 2D, міцність конструкції яких забезпечується зварюванням трьох прутів;
Секція огорожі 2D
 • секції огорожі 3D, міцність конструкції яких забезпечується зварюванням двох прутів і горизонтальними рифами - вигинами дроту (V-образні ребра жорсткості). Надійну жорсткість і міцність огорожі надають сталеві прути різних діаметрів - від 3 мм до 8 мм.
Секція огорожі 3D

Відмінності між 2D і 3D огорожами 

При виборі забору у покупців часто виникає питання: в чому полягає різниця між секціями 2D і 3D. Різниця не тільки в декоративних характеристиках. Крім різниці візуальної, є ще і технічна.

Сітка для огорожі 2D є плоским варіантом сітки. Вертикальні і горизонтальні металеві прути абсолютно прямі, являють собою стандартну плоску конструкцію. Для жорсткості, вертикальні стрижні підсилюють горизонтальними подвійними прутами. Варіант 3D має більш високі технічні характеристики, ніж конструкція 2D. Жорсткість секцій утворюється за рахунок особливих вигинів V-подібної форми, які забезпечують міцність конструкції. Крім цього, вигини, завдяки поглибленню в площині секції, можуть виконувати додаткову функцію жолобів для прокладки кабелю для освітлення, сигналізації та іншого обладнання. Тому, вибираючи конструкцію огорожі, рекомендується заздалегідь визначитися з урахуванням типу об'єкта, що огорожується.

2D і 3D секції

Монтаж секційних огорож

Перед монтажом секційного забору потрібно визначитися з кількістю секцій, вибрати тип і колір покриття. Після цього можна починати монтаж. Для цього готується територія, ділянку зачищають від сміття і рослин. Після вирівнювання проводиться розмітка, де будуть встановлені опорні стовпи і закладують фундамент. Для облаштування фундаменту під секційний паркан бурять свердловини під стовпи огорожі. При необхідності дно свердловини утрамбовують і посилюють арматурним каркасом або стрижнями.

Потім встановлюють першу секцію огородження і стовпів. Навішують панелі на стовпи за допомогою фіксаторів і металовиробів, котрі входят в комплет огорожі. Наступні секції і стовпи монтуються аналогічним способом. Наразі, монтаж оцинкованої зварної секціонної сітки нескладний. А в результаті виходить довговічна, естетична і практична огорожа.

Монтаж секційної огорожі

Де придбати секції огорож 

Придбати сеції огорож та інші види сітки за ціною виробника можна у будь-якому регіоні України на роздрібних металобазах та оптових філіях «АВ метал груп». Широка мережа металобаз по всій Україні дозволяє компанії підтримувати постійно в наявності всю необхідну лінійку продукції металевої сітки, а також в найкоротші терміни здійснювати оперативні поставки в усі міста і регіони України.

Отримати кваліфіковану консультацію фахівців, вибрати та оформити замовлення на придбання секцій огорож або будь-яких інших видів сітки можна на інтернет сайті компанії, а також за телефоном контакт-центру «АВ метал груп»: 0 800 30 33 70