Компанія «АВ метал груп» відкрила металлобазу нового формату в місті Київ

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Компанія «АВ метал груп» відкрила металлобазу нового формату в місті Київ
25.05.2021

Металобаза знаходиться за адресою: Святошинській район, вул. Якутська, 7 а. Загальна площа складу критого типу - 6000 м.кв, планове наповнення перед початком активного сезону - 7000 тонн. Наявність великого складського приміщення є незаперечною перевагою нового об'єкту, адже це дозволяє зберігати великий асортимент продукції та здійснювати швидке відвантаження необхідних позицій металопрокату. На прилеглій території розташована 4-х поверхова адмінбудівля і торговий відділ для зручного оформлення замовлення. Зараз металобаза переоснащується під корпоративні стандарти, але для зручності наших клієнтів розпочала роботу в період активного будівельного сезону.

Високий попит на металопрокат обумовлює наявність кількох торгових відділень «АВ метал груп» в Києві. Відкриття оптової металобази в районі Борщагівки дозволило побудувати більш ефективну роботу з клієнтами з правобережної частини Києва, а також дозволило більш оперативно доставляти продукцію на роздрібні металлобази «АВ метал груп», які розташовані на правому березі Дніпра.

На території нещодавно відкритого об'єкта  є залізнична гілка, яка дозволяє здійснювати прямі поставки ж/д транспортом. Металобазу обслуговують 4 мостових крана вантажопідйомністю від 12 до 20 тонн, завдяки яким загрузка та вигрузка крупногабаритних партій продукції відбувається максимально швидко. Велика площа критого складу забезпечує постійну наявність широкого асортименту металопрокату в достатній кількості для будь-якого замовлення.

1.jpg

Асортимент складають понад 2000 найменувань чорного металопрокату. В наявності всі види прокату: сортовий, трубний, листовий, фасонний. Серед популярних категорій товару - арматура, профільна і кругла труба, листовий прокат та інші види.

Варто відзначити, що окремою категорією представлений ряд супутніх товарів: електроди, відрізні круги, всі види металевої сітки, профнастил, металочерепиця, металосайдинг, евроштахет, ЛСТК-конструкції.

Також представлений весь асортимент нержавіючого металопрокату: труба, круг, смуга, кутник, штрипс, дріт, листовий прокат, запірна арматура.

Як виробник 10-ти категорій металопрокату «АВ метал груп» гарантує якість реалізованої продукції. Кожен етап виробничого процесу проходить контроль на відповідність встановленим стандартами вимогам. Як постачальник металопрокату «АВ метал груп» здійснює поставку продукції від відомих виробників зі світовим ім'ям. Якісний сервіс і активне виробництво формують лояльні ціни на продукцію і послуги компанії.

Нова металобаза у місті Київ надає широкі можливості комплектації замовлень із різних позицій металопрокату для своїх клієнтів, а крите зберігання допомагає тривалий час зберегти зовнішній вид металу, та є додатковою запорукою чесної ваги взимку під час снігопаду.

Власний автопарк, наявність залізничної гілки роблять доставку легкою і доступною. На металобазі представлений максимально повний асортимент металопрокату, який можна купити відразу в одному місці з доставкою по Київу та Київській області.

2.jpg

При необхідності, на территорії віділення надають додаткові послуги з порізки металу.

Фахівці «АВ метал груп» мають високу компетенцію у всіх питаннях, пов'язаних з вибором, покупкою і поставкою продукції. Компанія оперативно підвищує рівень сервісу обслуговування, відкриває металобази нового формату, збільшує асортимент продукції, впроваджує сучасні технології та ефективні рішення. Синергія цих складових допомагає «АВ метал груп» динамічно розвиватися і відкривати нові горизонти для себе і своїх клієнтів.

Чекаємо всіх за адресою: м Київ, вул. Якутська, 7а