Компанія "АВ метал груп" взяла участь у Міжнародному INTERPIPE Dnipro Half Marathon

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Компанія "АВ метал груп" взяла участь у Міжнародному INTERPIPE Dnipro Half Marathon
04.06.2019

26 травня відбувся 4-й Міжнародний INTERPIPE Dnipro Half Marathon. Цього року напівмарафон зібрав рекордну кількість учасників - близько 5 тисяч осіб. У їх числі були дорослі, діти та люди з інвалідністю.

DE0A2130.jpg

Організатором Interpipe Dnipro Half Marathon є компанія Run Ukraine.

Задля такого масштабного заходу перекрили всю центральну частину міста. Маршрут головної дистанції 4th Interpipe Dnipro Half Marathon традиційно пролягав уздовж міської набережної. Старт і фініш знаходилися на центральній площі імені Героїв Майдану.

DE0A1749.jpg

У марафоні взяли участь 25 представників 11 країн світу, серед іноземних гостей були спортсмени з Великобританії, Кенії, Німеччини, Об'єднаних Арабських Еміратів та Польщі.

У цьому році на старт вперше вийшли світові елітні спортсмени: нинішні переможці 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon: кенійські атлети, а також українські призери київського напівмарафону.

DE0A2164.jpg

Також участь у змаганнях приймали корпоративні команди підприємств Дніпра.

Одним з векторів розвитку Компанії "АВ Металл групп" в цьому році є підтримка спорту та здорового способу життя серед співробітників компанії HEALTHY PEOPLE AVMG. Не дивлячись на те, що наша корпоративна бігова команда ще зовсім молода, ми зі спортом дружимо давно. В "АВ метал груп" працюють співробітники, які регулярно беруть участь у багатьох стартах і займають призові місця.

У командних змаганнях в рамках проекту CORPORATE RUNNERS від “АВ метал груп” взяли участь 10 осіб. Цього року команда доповнилася двома співробітниками, які приїхали з Ізюма. Така залученість регіональних представників компанії приємно здивувала.

DE0A2001.jpg

4 бігуна “АВ метал груп” подолали максимальну дистанцію напівмарафону в 21 км.

Наші спортсмени:

21,097 км:

Олег Пінчук (Дніпро)

Станіслав Стасенко (Дніпро)

Володимир Яровий (Ізюм)

Олександр Нестеренко (Ізюм)

10 км:

Станіслав Щербина (Дніпро)

Дмитро Шлік (Дніпро)

Касич Євген (Дніпро)

Олена Понежа (Дніпро)

Анна Чимшит (Дніпро)

4,2км:

Євгенія Піддубцева (Дніпро)

На 11 телеканалі вийшла програма про бігові спільноти Дніпра зі згадуванням корпоративної команди “АВ метал груп”. Крім того були і прямі включення безпосередньо зі стартового містечка та бігової траси.

DE0A1966.jpg

Спортивні заходи - це один з інструментів об'єднання співробітників спільною метою, який дає можливість побачити колег з іншого боку. В наших подальших планах - збільшення бігової команди та участь в різних змаганнях, які відбуваються в містах України. Також зараз ми виявляємо основні спортивні інтереси співробітників і в інших видах спорту, для того, щоб в подальшому створювати правильні умови і можливості для їх реалізації.