Масштабне розширення виробництва металевих секційних огорож «АВ метал груп»

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Масштабне розширення виробництва металевих секційних огорож «АВ метал груп»
19.11.2021

"АВ метал груп" входить в число провідних українських виробників та постачальників металопрокату. У 2021 році компанія збільшила потужності виробництва металевих секційних огорож 2D та 3D, встановивши нове сучасне обладнання: автоматичну лінію зварювання секцій огорож та лінію полімерно-порошкового фарбування. Нове виробництво розташоване у Дніпрі. Завдяки використанню європейського обладнання та сучасних технологій, ми забезпечуємо виробництво до 720 000 квадратних метрів.

1.jpg

Сучасний металевий забор секційного типу від компанії «АВ метал груп» ідеально підходить для оздоблення аеропортів, виробничих та будівельних майданчиків, складських груп, фермерських господарств, автозаправок та спортивних майданчиків, територій шкіл та дитячих садків, адміністративних та торгових будівель. Металеві сітки, які пропонує компанія «АВ метал груп», дозволяють надійно огородити периметр, не закриваючи огляду найближчих територій.

6.jpg

Кожен елемент сітки має спеціальне багатошарове покриття, що захищає від корозії та впливів зовнішнього середовища. Це дозволяє зберегти надійність та відмінний зовнішній вигляд огородження максимально довгий час.

2.jpg

В асортименті продукції компанії представлений широкий типорозмірний ряд секційних огорож з металевого дроту діаметрами від 3 до 8 мм, при ширині сіткового полотна до 2,5 м. Автоматизоване обладнання також дозволяє виробляти огорожі під індивідуальні вимоги замовника, різних типорозмірів і з різним розміром осередків. При виробництві компанія використовує сировину та матеріали, що відповідають вимогам якості та безпеки.

4.jpg

Додатково ми виробляємо комплектуючі до секційних огорож: стовпи, кріплення, кронштейни, ворота та хвіртки.

Фарбування металевих виробів відбувається на сучасній високопродуктивній автоматичній лінії порошкового фарбування. При виборі кольору найбільшою популярністю користується зелений (RAL6005). Така огорожа гармонійно поєднується з ландшафтним дизайном, рослинами, створює відчуття затишку та практична в експлуатації. Також «АВ метал груп» має можливість фарбувати секційні огорожі в будь-який колір із палітри RAL.

Повний цикл виробництва секцій огорож включає кілька виробничих ділянок: зварювання, профілювання та згинання металу, порошкове фарбування, пакування та складування.

5.jpg

Знайомимо Вас з технологією виробництва секційних огорож:

   • оцинкований дріт встановлюється на спеціальний верстат для різання
   • прути ріжуть за заданим розміром
   • готові прути переміщають на верстат для зварювання
   • зварена сітка переходить на згинальний прес
   • далі панелі встановлюють на спеціальні карети, які перебувають у безперервному русі, і потрапляють до фарбувальних камер, де автоматично рівномірно покриваються порошковою фарбою. До її складу входять полімери та поліпропілени, що роблять її матово-глянцевою з гладкою текстурою.
   • потім запікаються у печі при температурі 200 градусів.

3.jpg

Напрямок виробництва сітки "АВ метал груп" динамічно та активно зростає та розвивається. Компанія об'єднує кваліфікованих спеціалістів, які задіяні на всіх етапах виробничого процесу. Підприємство має сучасне, високотехнологічне обладнання, і ми раді запропонувати українському споживачеві якісні зварні секційні огорожі для різних галузей господарства.

Завдяки розгалуженій мережі металосервісних центрів «АВ метал груп», клієнт може придбати металеві секції огородженяя, а також усі комплектуючі до них в будь-якому місті та населеному пункті України, а також оформивши замовлення на сайті: https://avmg.ua або за телефоном контакт-центру: 0 800 30 33 70.

"АВ метал груп" - національна мережа металосервісних центрів!