Ми в «ТОП-5» кращих постачальників і виробників металу

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Ми в «ТОП-5» кращих постачальників і виробників металу
06.07.2020

Інформаційно-аналітичний портал "УкрРудПром", що висвітлює події гірничо-металургійного комплексу, опублікував рейтинг провідних виробників і постачальників металопрокату в Україні за підсумками першого півріччя.

При визначенні кращих компаній враховувалися наступні критерії: динаміка розвитку бізнесу, обсяги поставок, якість металопрокату, рівень сервісного обслуговування, якість продукції, різноманітність сортаменту, надійність постачальника в частині виконання договірних зобов'язань в умовах кризи.

Сталевий прокат був, є і залишається найбільш споживаним матеріалом. За даними Worldsteel, за 5 місяців цього року в світі виплавлено 728,72 млн тонн сталі, з них 8,295 млн тонн вироблено металокомбінатами України. Сьогодні десятки компаній в Україні пропонують продукцію від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників.

Screenshot_1.png

Потенційному покупцеві залишається тільки вибрати серед них постачальника, чия репутація не викликає сумнівів, а досвід і багаторічний стаж бездоганної роботи є додатковою гарантією якості продукції.

Незважаючи на велике розмаїття пропозицій, кожен покупець хоче придбати товар у відповідності з діючими стандартами і необхідними сертифікатами якості.

Компанія «АВ метал груп» завжди ставить на перше місце відповідальність по відношенню до кожного клієнта, порядність і професіоналізм.

Чому нам довіряють?

За 11 років роботи, компанії “АВ метал груп” вдалося завоювати репутацію надійного партнера. Сьогодні у нас понад 18 тисяч постійних клієнтів. Це будівельні організації, машинобудівні підприємства, комунальні підприємства, агропромисловий комплекс, гірничо-металургійний комплекс, нафтогазові підприємства та приватні особи.

Наші переваги

 • Ми     готові задовольнити будь-який попит,     реалізовуючи якісний і універсальний     металопрокат.
 • Величезний     асортимент продукції і широка мережа     металобаз дозволяє здійснювати доставку     в будь-який куточок країни.
 • На     металобазах представлений широкий     асортимент металопрокату, що дає     можливість клієнту придбати все     необхідне в одному місці, заощаджуючи     свій час.
 • У     нас немає обмежень в замовленні, ми     маємо можливість відпускати від 1     погонного метра металопрокату.
 • Ми     оперативно доставляємо вантажі, як на     власні склади так і клієнтам.
 • Перевезення     по Україні та за кордон виконуються     власним вантажним автотранспортом     компанії. В автопарку - 400 одиниць     вантажних автомобілів від провідних     світових виробників.
 • В     розпорядженні компанії широкий ряд     вантажопідйомного обладнання, що     дозволяє прискорити завантаження і     зменшити час очікування клієнтом свого     товару, а також проводити одночасно     вивантаження металу, який прийшов на     склад.
Screenshot_5.png
 • З     вами завжди на зв'язку професійний     менеджер, який зможе проконсультувати     і при необхідності допомогти підібрати     потрібні позиції металопрокату.
 • Наша     компанія надає додатковий сервіс для     клієнтів: різання металу на стрічкопильному     верстаті, поперечне різання холоднокатаного     і оцинкованого рулонного металу,     плазмове та газове різання металу.
 • Ми     відкриваємо металобази нового     європейського рівня із сучасною зоною     очікування для спокійного і приємного     процесу оформлення замовлення.
 • Масштабна     площа нових металобаз дозволяє здійснити     зручну викладку товару, мати широку     асортиментну лінійку і зберігати     величезний товарний запас.
 • Завдяки     крановим механізмам завантаження і     вивантаження машини виконується більш     оперативно, а значить кожен клієнт може     придбати всю необхідну продукцію в     повному обсязі і, що важливо, максимально     швидко.
 • На     наших металобазах нового формату     обладнані більш зручні під'їзди     великовантажного транспорту зі зручною     автомобільною розв'язкою.

Screenshot_3.png

Ми цінуємо довіру клієнтів до нашої компанії і завжди дбаємо, щоб перебування наших покупців в торгових точках було максимально комфортним, доступним і зручним. Світ постійно змінюється - змінюються потреби і пріоритети бізнесу. Пропонуючи нові й ефективні рішення, ми прагнемо забезпечити ефективне зростання бізнесу нашим клієнтам і партнерам.