Модернізація та оновлення трубного виробництва

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Модернізація та оновлення трубного виробництва
02.03.2018

Тенденції активного розвитку виробництва "АВ метал груп" торкнулися одного з пріоритетних напрямків нашої компанії - випуску профільних електрозварювальних труб. За попередній рік ми значно розширили асортимент і обсяги виробництва, чому значною мірою сприяла модернізація та впровадження в роботу нового обладнання.

789.jpg

Активний розвиток цього виробничого напрямку обумовлений широкомасштабним застосуванням труб, яке формує високий попит на продукцію. 

Особливості виробництва труб визначаються сферою їх використання. Від неї залежать і характеристики сталевих заготовок, і етапи самого виробничого процесу. Компанія "АВ метал груп" здійснює випуск труб ВГП, електрозварювальних, профільних квадратних і прямокутних труб, які застосовуються у різних галузях промисловості. 

736x200.jpg

Ми випускаємо трубну продукцію різної довжини, відповідно до запитів споживачів, в діапазоні від 4 м до 12 м. Дізнайтеся  докладніше про наше трубне виробництво, розміри та асортимент. Дана інформація доступна в тематичному розділі на сайті компанії. 

Крім продукції власного виробництва, ми пропонуємо нашим клієнтам безшовні зварні труби від відомих вітчизняних та європейських виробників. Ці матеріали широко застосовуються у різних галузях промисловості.

Труби у виробництві меблів

В якості основних елементів каркасних меблів часто використовують профільні труби з різною формою поперечного перерізу. Найбільш ходовий профіль - квадратний, з розмірами 40х40. Варто зазначити, що така форма перетину спрощує фіксацію елементів конструкцій між собою, а ширина сторін забезпечує максимальну міцність і стійкість. В особливих випадках, наприклад, при реалізації естетичних рішень використовують поєднання труб різних розмірів і пропорцій сторін. 

736x200_.jpg

Меблі на основі трубного каркаса - знахідка для реалізацій різних стилістичних напрямків в інтер'єрі. Такі вироби можна зустріти в закладах з детально продуманою іміджевою історією.

736x200__.jpg

Застосування труб у будівництві

Сучасне будівництво характерезується макисмальним спростуванням і прискоренням процесів зведення конструкцій. Один з головних критеріїв реалізації цих тенденцій - використання міцних і водночас легких матеріалів, що дозволяють заощадити час і матеріальні витрати. Стійкість і простота монтажу трубного каркаса визначається перш за все формою профілю та маркою сталі.

Каркасні споруди з труб досить легкі, тому не вимагають зведення потужного фундаменту і дозволяють виконувати монтаж у будь-яку пору року, незалежно від погодних умов.

736x200___.jpg

Алгоритм зборки каркаса також не представляє особливої складності. Спершу, готується нижня частина - труби приварюються до металевих закладин фундаменту, а потім здійснюються наступні етапи зведення. Для побудови каркаса найчастіше використовують труби з перетином до 120 мм і товщиною стінок 5-6 мм. У конструкціях, що вимагають підвищеного навантаження, доцільніше застосовувати матеріали з більшою товщиною стінок і діаметром. Важливо зазначити, що перетин труби вимагає особливої уваги при побудові підлог і міжповерхових перекриттів.

736x200____.jpg

При будівництві трубопроводів закладка здійснюється з труб нержавіючих сплавів. Такі матеріали - основа конструкцій систем водопостачання, опалення та каналізації. 

Труби в суднобудуванні та машинобудуванні

У машинобудуванні даний клас продукції служить в якості заготовок для функціональних деталей та елементів. Наприклад, кільця підшипників нарізаються з круглих труб, а каркасні елементи складаються з матеріалів профільного перетину. Крім того, неможливо спорудити без використання трубного прокату кермові, насосні системи, підрулючі пристрої, якірні механізми, паливні цистерни та інші складові виробництва даної галузі.  

Варто зазначити, що продукція «АВ метал груп» активно використовується в машинобудівній галузі України. Зокрема, труби нашої компанії послужили матеріалом у виробництві автобусів Запорізького автомобілебудівного заводу ВАТ "АвтоЗАЗ".

Без имени-3.jpg

Застосування труб у харчовій та хімічній промисловості

Обладнання для підприємств харчового виробництва конструюється за допомогою труб зі спеціального виду нержавіючої сталі. Ті елементи, які використовуються для перекачування сировини, розчинів і продуктових сумішей, виявляють стійкість до корозії та мають антибактеріальний захист. Цьому багато в чому сприяє максимально гладка внутрішня поверхня труби. 

736x400_.jpg

Нержавіючі сталеві труби використовують при спорудженні нафто- і газопроводів. Стійкість сплавів цього прокату забезпечує його ефективну експлуатацію на підприємствах з переробки агресивних хімічних речовин. 

736x400__.jpg

Контроль якості та сертифікація виробництва

Ми виробляємо труби зі строгим дотриманням технічних умов і вимог державних стандартів. Процедура контролю - один з найважливіших етапів у власному виробництві "АВ метал груп", адже головний пріоритет нашої роботи - якість. У грудні 2017 року компанія отримала всі необхідні документи, що підтверджують це. 

Сертифікати відповідності були видані ТОВ «Орган з сертифікації «ПРОМСТАНДАРТ» на наступні види труб, що випускаються на виробничих об'єктах «АВ метал груп»:

  • Труб ВГП зі сталі марок Ст 1-3 сп / пс, Ст 08 пс / кп;
  • Труб профільних квадратних і прямокутних з марок сталі Ст 2 пс / сп, Ст 08 кп;
  • Труб електрозварних, прямошовних зі сталі Ст 1-3 сп / пс, Ст 08 пс / кп.