Нержавійка у харчовій промисловості

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Нержавійка у харчовій промисловості
30.07.2021

При виготовленні обладнання та інструментів, які контактують з харчовими продуктами і рідинами необхідно вибирати спеціальні матеріали. До них пред'являють підвищені вимоги норм гігієнічності та екологічної безпеки. Обладнання для виробництва харчових продуктів піддається перепадам температур, впливу вологи і хімічних агресивних з'єднань. Саме тому для використання в харчоблоках розроблені спеціальні види нержавіючої сталі. Така сталь відрізняється стійкістю до корозії і зносостійкістю. Вона не вступає в хімічні реакції з харчовими продуктами.

Компанія «АВ метал груп» - лідер на українському ринку нержавіючої сталі. Одним з основних напрямків діяльності компанії є поставка продукції з нержавіючої сталі провідних європейських, українських та азіатських виробників. Більше 10 марок нержавіючих харчових сталей компанія поставляє українським споживачам. Серед яких, найбільш популярними є: AISI 304, AISI 304L, AISI 316L, AISI 201.

Покажемо на прикладі нашого постійного клієнта, компанії «IKR Group», які види технологічного обладнання для харчоблоків можна виробляти з нержавійки.

2.jpg

«IKR Group» здійснює виготовлення і поставку обладнання різного призначення, зокрема, для молочної промисловості: стелажі, сироварні, пастеризатори, маслобійки, шафи, мийні ванни, преси для сиру, форми для сиру і багато інших виробів з нержавіючої сталі.

Для виробництва такого обладнання популярною маркою сталі є AISI 304. Крім основних характеристик, які мають нержавіючі стали - стійкість до корозії та термостійкість, ця сталь відрізняється мінімальним вмістом додаткових складових і не вступає в хімічну реакцію з молочними продуктами, а також забезпечує обладнанню міцність зварних з'єднань та герметичність.

Зовнішній вигляд обладнання з нержавійки є естетично привабливим. Особлива увага при виробництві обладнання для переробки молока, приділяється гладкості поверхні нержавіючого листа і шорсткості зварних швів. Тому для виробництва високоякісного обладнання дуже важливо використовувати тільки сертифіковані матеріали від надійного постачальника.

«Ми використовуємо тільки якісні і перевірені комплектуючі при виробництві обладнання і ретельно стежимо, щоб на швах і інших зварних з'єднаннях використовувалися тільки нержавіючі матеріали - завдяки цьому всі наші вироби абсолютно стійкі до корозії», - коментує фахівець компанії «IKR Group».

«АВ метал груп» поставляє якісні нержавіючі сталі за доступними цінами м'ясній, молочній, пивній та іншим галузям харчової промисловості.

1.jpg

Оперативність в роботі, висока кваліфікація співробітників, індивідуальний підхід до умов співпраці, висока якість продукції, що поставляється, відповідність стандартам ISO та ГОСТ - це наші основні складові успішної співпраці і надійного партнерства.