Попередження про шахрайство

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Попередження про шахрайство
07.08.2019

Шановні партнери!

Прохання звернути увагу на факти шахрайства в мережі інтернет.

На поточний момент, в мережі інтернет з'явилася велика кількість фіктивних сайтів, які пропонують металопрокат. Такі сайти створені з метою ведення шахрайської діяльності і, як правило, яскраво і привабливо оформлені, мають гарантії та відгуки покупців. Багато з них показують наявність сертифікатів якості продукції, які є не більш ніж підробками, створеними за допомогою Фотошоп. На цих платформах використовують адреси складів /офісів, контент, елементи та стиль оформлення сайтів відомих компаній. При взаємодії з шахрайськими сайтами, покупець часто стикається з низкою проблем: невідповідність фактичної ваги, відсутність супровідної документації, відсутність поставки товару в цілому.

Як же захиститися від шахраїв?

На практиці притягнути до відповідальності зловмисників дуже складно, а повернути гроші - практично неможливо. Так що ж робити?!

Краще вжити заходів для того, щоб уберегтися від таких неприємних ситуацій. Рекомендується здійснювати закупівлі у спокійних обставинах, без цейтнотів. Складіть діапазон вартості товару чи послуги, які Ви плануєте придбати. Якщо ціна у якогось постачальника сильно відрізняється від середніх показників - це привід серйозно насторожитися. Уважно і відповідально підходьте до вибору постачальників та партнерів.

Перелік способів перевірки і методик оцінки надійності постачальників досить широкий. Наведені нижче пункти можна використовувати в комплексі або вибірково:

  1. Оцінюйте інтернет-сайт потенційного постачальника.
  2. Оцінюйте кваліфікацію співробітників постачальника при першій взаємодії.
  3. Вивчайте реєстраційні, статутні та бухгалтерські документи юридичної особи постачальника.
  4. На сайті єдиного реєстру юридичних осіб можна перевірити повне найменування підприємства, ідентифікаційний код юридичної особи, адресу, дані про реєстрацію й статутний капітал та іншу інформацію.
  5. На сайті www.avmg.ua в розділі «Металобази» вказані телефони та адреси всіх регіональних оптових і роздрібних металобаз. Ви завжди можете зателефонувати за вказаним номером або за номером контакт-центру та запитати, чи працює певний співробітник в компанії «АВ метал груп».
  6. Порівнюйте електронну адресу на сайті постачальника і ту, з якої прийшов розрахунковий рахунок.
  7. Номер телефону постачальника повинен збігатися з номером телефону на сайті.

Номери контакт-центру компанії «АВ метал груп»

800 303 370 - Чорний металопрокат

0 800 300 535 - Нержавіючий металопрокат

Також, при вихідних дзвінках від представників компанії   клієнт буде бачити номер 0567904121.

  1. Якщо є можливість, оглядайте товар або виробництво перш ніж укладати угоду.

Купуйте металопрокат тільки у перевірених постачальників, одним з яких є «АВ метал груп» - ми на ринку вже 10 років!