У Конотопі відкрилася нова металлобаза європейського формату

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
У Конотопі відкрилася нова металлобаза європейського формату
23.08.2019

"АВ метал груп" розширює горизонти в усіх напрямках. Розвиток виробництва, збільшення асортименту продукції, відкриття нових металобаз - кожен з цих кроків важливий для компанії, так як розширює можливості клієнтів.

1 1.png

Саме таким кроком стало офіційне відкриття металобази в місті Конотоп 1 серпня 2019 року. Ведення бізнесу не єдиний мотив, який сприяв реалізації даного проекту. Політика соціальної відповідальності бізнесу, якої дотримується компанія, дозволила створити комфортні робочі місця, а також внести вклад в розвиток міста.

2222.png

Новий формат металобаз - це європейський рівень комфорту наших клієнтів. Сучасна зона очікування - для спокійного і приємного процесу оформлення замовлення. Масштабна площа дозволяє вмістити значно більше асортименту і товарних запасів. Крім того, на території металобази є торговий відділ, де можна придбати необхідні в будівництві супутні товари.

333.png

Сервіс компанії як і раніше залишається на високому рівні. Нашим клієнтам доступні послуги доставки і порізки металу.

444.png

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і завжди дбаємо про те, щоб перебування покупців в торгових точках компанії було максимально комфортним, доступним і зручним.

Нова металлобаза розташована за адресою: м Конотоп, вул. Успенсько-Троїцька, 9.