В місті Біла Церква відбулося урочисте відкриття металобази нового формату

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
В місті Біла Церква відбулося урочисте відкриття металобази нового формату
30.10.2020

Однією з сильних сторін «АВ метал груп» є велика мережа металобаз по всій території України. Загальна кількість роздрібних металобаз налічує близько 350 торгівельних точок, оптових філій - 35. Наші бази представлені практично у всіх містах України, а також в більшості населених пунктів.

20 жовтня відбулося урочисте відкриття металобази нового формату в місті Біла Церква за адресою - вул. Глиняна, 45Б.

1.jpg

Відкриття металообази пройшло з дотриманням встановлених карантинних норм та обмежень.

Територіальне розташування нової металобази забезпечує зручний в'їзд автотранспорту з будь-якого напрямку. Відкриття даного складу дозволить поліпшити якість співпраці компанії з клієнтами в Білій Церкві і Київській області. Металобаза знаходиться в межах міста і буде служити як складом, так і роздрібною торговельною точкою, орієнтованою на будівельний напрямок.

2.jpg

Це великий критий склад площею 1600 м.кв. Сумарний товарний запас становить - 500 тонн.

На базі представлений широкий асортимент арматури, круглих і профільних труб, кругів, квадрата, кутника, швелера, балки, гарячекатаних і холоднокатаних листів, ПВЛ, профнастилу, сітки, дроту, а також електродів. Менеджери металобази допоможуть швидко закрити необхідні потреби кожного клієнта, роздрібного або оптового.

Ми пропонуємо величезний асортимент металопрокату і супутніх в будівництві товарів. Також можна замовити порізку болгаркою за розмірами і оформити адресну доставку на власних вантажних автомобілях марки ТАТА.
Металобаза в Білій Церкві обладнана двома кран-балками, вантажопідйомністю 2 і 3 тонни. Завдяки крановим механізмам, завантаження машини виконується більш оперативно.

3.jpg

На всіх металобазах «АВ метал груп» введена програма лояльності для постійних клієнтів, а також зручні способи оплати.

Окрему увагу ми надаємо продукції власного виробництва. На даний момент, на території України перебувають 11 виробничих ділянок нашої компанії. Ми виробляємо арматуру, дріт, круглий прокат, профільні труби, профнастил, металоочерепіцу, цвяхи, металеві сітки і просічно-витяжні листи високої якості. Виробничі майданчики «АВ метал груп» оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє нам зберігати широкий асортимент і високу якість продукції. Весь пропонований металопрокат сертифікований і виготовлений з високоякісної сталі, можна придбати на металобазах «АВ метал груп».

Новий формат металлобаз має низку переваг, що сприяє найбільш вигідній і ефективній співпраці компанії з клієнтами. Вони обладнані зручною зоною очікування, велика площа дозволяє зберігати широкий асортимент і великий товарний запас. Завдяки крановим механізмам, обслуговування виконується більш оперативно. Обладнані комфортні під'їзди для транспорту зі зручною транспортною розв'язкою. Крім того, на території металобази є торговий відділ, де можна придбати потрібні в будівництві супутні товари і при необхідності отримати консультацію менеджера. Компанія постійно прагне до освоєння нових груп товарів, розширення асортименту продукції, збільшення продуктивності, розвитку філіальної мережі металобаз і високого сервісу обслуговування. Все це дозволило завоювати довіру наших клієнтів і закріпити за собою імідж надійного металевого партнера. Чекаємо Вас за адресою: Біла Церква, вул. Глиняна, 45Б