Відновлення зруйнованих внаслідок бойових дій об’єктів інфраструктури

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Відновлення зруйнованих внаслідок бойових дій об’єктів інфраструктури
13.05.2022

«АВ метал груп» запустила благодійний проєкт для об’єктів інфраструктури, які найбільше постраждали від руйнувань під час війни.

Війна росії проти України завдала величезних втрат українській інфраструктурі. За різними даними, частково або повністю зруйновано понад 35,2 млн кв. м житлових будинків. Постраждали мости, лікарні, школи, промислові підприємства, зруйновано котельні, ТЕС та інші об'єкти критичної інфраструктури. Ці дані не показують всіх масштабів руйнувань та втрат.

З початку війни в Україні пошкоджено понад 500 медустанов. Багато хто з них досі перебуває на лінії вогню. Під удар потрапили медзаклади у Київській, Харківській, Донецькій, Одеській, та інших областях. Війна підриває роботу багатьох напрямків, в тому числі й системи охорони здоров'я. Через обстріли також постраждали сотні шкіл та дитячих садків, у багатьох вибиті вікна, у деяких – постраждали покрівлі, двері та стіни.

Як соціально-відповідальний бізнес «АВ метал груп» протягом усієї своєї діяльності підтримує соціальні проєкти та ініціативи. І в такий складний для країни час керівництвом компанії було ухвалено рішення про виділення покрівельних та фасадних матеріалів на суму більш ніж 30 млн грн для відновлення зруйнованих внаслідок бойових дій об’єктів інфраструктури, а саме - медичних закладів, шкіл та дитячих садків. З початку проєкту до нас надійшло понад 12 заявок від інфраструктурних установ. Компанія надасть необхідні будівельні матеріали, які дозволять зміцнити чи оновити покрівлю зруйнованих будівель.

1.jpg

Зараз вже у роботі проєкт у місті Ірпінь Київської області - "Філія інституту серця Міністерства охорони здоров'я". Окупанти жили на території медустанови, та обстрілювали корпуса, палати й паркан. Снаряд потрапив в один із корпусів філії, сильно пошкодивши дах та огорожу. В подальших планах медустанова у Пущі-Водиці на часткову заміну зруйнованої покрівлі.

Чекаємо на поліпшення ситуації в Харкові, щоб розпочати роботу з відновлення об'єктів у місті та області, а також працюємо з обладміністраціями Київської та Харківської областей по узгодженню пошкоджених об'єктів інфраструктури.

2.jpg

Ми віримо в Україну, і ми продовжимо робити свій внесок у її розвиток. Як і мільйони наших співвітчизників у ці дні, ми допомагаємо зараз вистояти, а потім відновитися. Закликаємо наших партнерів та клієнтів долучатися до відбудови інфраструктури рідних міст. Такі соціальні проєкти - це можливість для кожного небайдужого українця зробити свій вкрай важливий внесок у майбутнє наших рідних міст і містечок. Віримо, що кожне з них знову буде квітучим та щасливим!

Все буде Україна!