Виробництво металосайдінгу «АВ метал груп»

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Виробництво металосайдінгу «АВ метал груп»
06.06.2022

Як швидко відновити зовнішній вигляд будівлі? Одним із найбільш популярних матеріалів для облицювання фасаду є металевий сайдинг. Серед основних переваг: надійність та тривалий термін експлуатації, простота монтажу та можливість у стислі терміни візуально оновити зовнішній вигляд фасаду.

1.jpg

Цей матеріал термо-, волого- та пожежостійкий, міцний, екологічний та довговічний. Панелі легко монтуються, при цьому приховують нерівності на стінах та комунікації.

Широкий асортимент матових та глянцевих кольорів металосайдингу дозволяє втілити будь-яке дизайнерське рішення. Він стійкий до вигоряння, що дозволяє використовувати для обшивки фасадів як пастельні тони, так і яскраві соковиті фарби. Для облицювання будинків та котеджів особливо популярне покриття, виконане під камінь, дерево та цеглу. Металосайдинг не треба фарбувати  та обробляти спеціальними засобами кожні 5 років, як дерев'яний фасад. Він має велику кількість кольорів і фактур, за допомогою яких можна перетворити будь-який будинок, від маленького дачного до величезного котеджу.

Виробництво металосайдінгу «АВ метал груп»

Виготовлення металосайдингу відбувається методом холодного прокату. Метал проходить через вали спеціального прокатного верстата, які надають йому потрібної форми. Виробничі процеси контролюються на кожному етапі, що гарантує високу якість продукції з мінімальним ризиком придбання бракованих виробів.

Асортиментний ряд «АВ метал груп» представлений двома видами сайдингу: «Стальбрус» та «Стальпанель». Товщина сайдінга варіюється в межах 0,4-0,7 мм, довжина – не більше 6 метрів.

«Стальбрус» виготовляється з малюнком, що імітує дерев'яний брус. Особливістю даного сайдингу є непомітна для ока ребристість, що збільшує міцність у кілька разів. Металосайдин «Стальбрус» застосовується для обшивки комерційних та приватних об'єктів. А саме для реконструкції та утеплення фасадів житлових будинків, облаштування альтанок, для будівництва та ремонту курортних баз, для облагородження зовнішнього вигляду промислових об'єктів у лісових зонах.

2.jpg

Також популярним видом фасадного металевого сайдингу є "Стальпанель". Це вид облицювального матеріалу імітує монолітну структуру фасаду. Діапазон застосування «Стальпанелі» дуже різноманітний, а можливість як вертикального, так і горизонтального монтажу роблять цей матеріал універсальним та затребуваним.

Крім самого оздоблювального матеріалу, «АВ метал груп» пропонує також додаткові елементи до металосайдингу в різноманітній конфігурації, призначені для закриття торцевих ділянок сайдингового облицювання.

Монтаж металевого сайдингу

Після того, як розрахована необхідна кількість металевого сайдингу та додаткових елементів, та всі матеріали куплені, необхідно зняти ліхтарі, водостічні труби, зовнішні підвіконня, кутові дошки, планки між стінами та фундаментом. Якщо на стінах виявиться цвіль, її треба видалити та обробити поверхню антисептиком. Слід усунути перекоси віконних та дверних рам. Потім потрібно змонтувати настил. Його виконують з металевих або дерев'яних рейок. Вони вертикально кріпляться шурупами або дюбельними цвяхами до стін. У проміжки між стійками закладається утеплювач - пінопласт або пінополіуретан. Потім зміцнюється стартова смуга та зовнішні куточки, після чого прикручуються заздалегідь обрізані за розміром панелі, починаючи знизу. Кожен наступний ряд панелей кріпиться лише після повного встановлення попереднього. Верхній ряд прикріплюється до нижнього, з іншого боку фіксується шурупами.

3.jpg

Де придбати металосайдинг «ав метал груп»?

У металосервісних центрах "АВ метал груп" у широкому асортименті представлена ​​продукція власного виробництва. Ви можете придбати металевий сайдинг оптом та в роздріб. Ми виготовляємо нарізку панелей згідно з розміром фасаду замовника. Фахівці компанії здійснять розрахунок довжин панелей та комплектуючих, а також зможуть проконсультувати щодо монтажу конкретної конфігурації фасаду.

Вся продукція постачається з можливістю доставки власним автотранспортом. Додатково ми виготовляємо будь-які комплектуючі елементи з металу для фасаду та покрівлі – відливи, укоси, ковпаки, парапети, димники, металеві планки будь-якої конфігурації. Всі ці елементи можуть бути виконані як з оцинковки, так і з металу з полімерним покриттям.

Отримати інформацію щодо асортименту та розташуванню найближчого металосервісного центру «АВ метал груп» можна на сайті: https://avmg.ua або за телефоном контакт-центру: 0 800 30 33 70.

Працюємо
для відновлення України! Разом до перемоги!