Кар’єра

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Відкриті вакансії

Розділ
Розділ
IT, комп'ютери, інтернет
Адмiнiстрацiя, керівництво середньої ланки
Бухгалтерія, аудит
Логістика, склад, ЗЕД
Маркетинг, реклама, PR
Охорона, безпека
Продаж, закупівля
Робочі спеціальності, виробництво
Роздрібна торгівля
Секретаріат, діловодство, АГВ
Телекомунікації та зв'язок
Топ-менеджмент, керівництво вищої ланки
Транспорт, автобізнес
Управління персоналом, HR
Фінанси, банк
Юриспруденція
Регіон / Місто
Завідувач складу
Вільногірськ | Закрита
Завідувач складу
Новий Буг | Закрита
Завідувач складу
Апостолове | Закрита
Фахівець із супроводу продажу
Івано-Франківськ | Закрита
Бухгалтер
Кам'янське | Закрита
Менеджер з продажу
Краматорськ | Закрита
Бухгалтер
Тернопіль | Закрита
Завідувач складу
Комсомольськ | Закрита
1
2 3
...
4

Кар’єрні можливості

Компанія АВ метал груп - успішна команда висококласних фахівців. Наша компанія постійно прагне до управлінського розвитку і просуванню свого бізнесу на більш конкурентоспроможний рівень на ринку металопрокату України.

Наші співробітники є цінним і важливим фактором для довгострокового успішного бізнесу ТОВ «АВ метал груп». Основні цілі кадрової політики Компанії - це формування команди однодумців, які будуть віддані Компанії і зможуть брати участь в розробці і реалізації стратегії її розвитку,а також надання широких можливостей для кар'єрного і професійного зростання всередині Компанії.

Ми пропонуємо цікаву і динамічну роботу в дружньому колективі, придбання системних навичок в роботі, можливості для професійного розвитку та кар'єрного зростання, гідну оплату праці.

Якщо Ви вважаєте себе професіоналами в металотрейдензі, Вам подобаються цікаві завдання і Ви здатні працювати на результат, надсилайте Ваші резюме за адресою: personal@avmg.com.ua або зв’яжіться з нашим відділом управління персоналом за телефоном: +38 (056) 794-55-24.

Надіслані Вами резюме будуть оперативно розглянуті в рамках відкритих вакансій Компанії або ми їх внесемо до активної бази данних для участі в майбутніх конкурсах на вакансії.