Дюбель тарілчастий

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Фасадний дюбель, він же тарілчастий дюбель, служить для монтажу вентильованих, теплоізоляційних систем. З його допомогою кріпляться термоізоляційні плити. Стандартні тарілчасті дюбели оснащені гільзою й шурупообразним елементом. Їх відмінна особливість - капелюшок з великим діаметром, що забезпечує ідеальне кріплення.

Для досягнення максимального рівня міцності та характеристик кріплення у будівництві використовують дюбель для теплоізоляції з трибічним розпором. У нашому прайсі такі дюбели представлені в різних виконаннях. Уся продукція має найвищі характеристики якості й експлуатаційні властивості.

У сфері будівництва користується популярністю дюбель-цвях. Він протистоїть корозійним процесам завдяки оцинковуванню і відрізняється високим рівнем міцності. Теплоізоляція, виконана із застосуванням цього кріплення, прослужить довгі роки.

Матеріали по темі
Дюбель "швидкий монтаж" Дюбель N нейлон Дюбель NB нейлон с бортиком Дюбель P поліпропілен Дюбель вузликовий Дюбель для м'яких покрівельних матеріалів Дюбель з грибоподібним бортиком Дюбель з потайним бортиком Дюбель з потайним бортом з подовженою частиною розпору Дюбель з циліндричним бортом