Катанка

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Катанка - вид сортового прокату, що має круглий перетин, призначений для перетяжки на дріт та інших цілей. Головними характеристиками катанки є гнучкість та міцність.

Катанка - вид сортового прокату, що має круглий перетин. Є заготівлею для подальшого виробництва залізобетонної арматури і дроту. Виробляється сталева і мідна катанка за допомогою гарячої прокатки на дротовому стані. Широко застосовується у виробництві металовиробів і залізобетонних конструкцій, в будівництві і ін.

Катанку за ГОСТ 30136-93 виготовляють з вуглецевої сталі звичайної якості марок Ст0, Ст1, Ст2, СтЗ всіх ступенів розкислення.

Для великого споживача, катанка поставляється в бухтах циліндричної форми, пов'язаних дротом у 4-6 місцях. Такий тип поставки не тільки знижує деформаційні навантаження на матеріал,  але і відрізняється меншою вартістю і меншою масою тари.

Катанка має величезний спектр сфер застосування, який можна розмежувати на кілька категорій: виробництво дроту різного призначення методом холодного прокату, виробництво арматури різного перетину  холодним прокатом, виробництво дрібних кріпильних та інших виробів (болти, шурупи, саморізи, цвяхи та ін.), кріплення тимчасових і інших швидкомонтованих конструкцій, використання при пакуванні різного товару. Сталь ст3 є найбільш високовуглецевого сталлю, яка використовується при виготовленні катанки широкого призначення. Тому, дана продукція оптимально поєднує в собі високу міцність, пружність і еластичність у поєднанні з  невисокою  ціною.

Матеріали по темі
Арматура Квадрат сталевий Круг сталевий Смуга сталева Шестигранник