Лист нержавіючий

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Лист нержавіючий або сталь нержавіюча листова - універсальний вид металопрокату, що відрізняється жароміцністю та відмінною стійкістю до корозії. Виріб виготовляється із застосуванням холодного (під впливом підвищеного тиску) або гарячого (під дією високих температур) плющення. Лист нержавіючий застосовується у багатьох сферах, його ціна виправдовується високою практичністю і довговічністю.

Лист рифлений може застосовуватися як на виробництві, так і в якості декору в дизайнерських та архітектурних проектах. Антикорозійні властивості нержавіючої сталі у поєднанні з гнучкою структурою рифлених листів роблять їх ідеальними для застосування в якості протиковзких підлогових покриттів.

Завдяки еластичності й легкості  знайшов своє застосування в машинобудуванні, сільському господарстві, будівництві й багатьох інших сферах і такий вид нержавіючої сталі, як лист технічний. Його здатність витримувати високе механічне навантаження та естетичний зовнішній вигляд роблять його привабливим  для застосування в житловому будівництві.

Шліфовані нержавіючі листи обробляються методом вологого шлівфування на шліфувальній лінії дрібним, середнім або великим абразивом, або металевими щітками. Завдяки цьому вони відрізняються неяскравою (матовою) поверхнею, проте зберігають усі властивості нержавіючої сталі.
Матеріали по темі
Труба електрозварна нержавіюча Відвід нержавіючий Квадрат нержавіючий Круг нержавіючий Кутник нержавіючий Лист алюмінієвий Смуга нержавіюча Труба цільнотягнута нержавіюча