Лист оцинкований

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Оцинкований лист - металевий лист, покритий великим шаром цинку для захисту від корозії, отримуваний при вирізці з рулонів оцинкованої сталі. Технічні умови на оцинкований листовий прокат регламентуються ГОСТ 14918-80.

Цей стандарт поширюється на листову і рулонну холоднокатанную сталь, оцинковану гарячим способом в агрегатах безперервного цинкування, призначену для холодної профілізації, під забарвлення, виготовлення штампованих деталей, посуду, тари і інших металевих виробів.

Оцинкований лист використовується у багатьох сферах господарства. Цей продукт відноситься до листового металопрокату. Його особливість полягає в тому, що у своєму складі він містить цинк.

Оцинковані листи відрізняються між собою по довжині, ширині і товщині. Але вони повинні строго відповідати стандартам виробництва (ГОСТ). Такі продукти металопрокату робляться згідно ГОСТ 14918-80 (оцинкована сталь виготовляється з вуглецевого рулонного матеріалу з певною якістю поверхні в результаті холодного катання, в процесі цинкування додається алюміній, свинець і інші метали). Для виробництва якісної поверхні існують норми, які відповідають Госту 16523-89.

Оцинкований лист зараз активно використовують в різних сферах як промислового, так і цивільного будівництва. Без нього не обійтися в харчовому секторі, машинобудуванні і навіть в медицині. Таку велику сферу застосування пояснюють чудовими споживчими властивостями, серед яких найважливішими залишаються комфортні монтажні роботи, тривалий експлуатаційний період, невелика вага і стійкість матеріалу.


Матеріали по темі
Лист гарячекатаний (Г/К) Лист конструкційний Лист просічно-витяжний (ПВЛ) Лист рифлений Лист холоднокатаний (Х/К)