Лист рифлений

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Лист рифлений - різновид плоского сталевого листового металопрокату без порожнистої внутрішньої області, що виготовляється за допомогою гарячекатаного способу з нанесенням на одній з поверхонь опуклого малюнка.

Сортамент і технічні умови на рифлений лист регламинтируются ГОСТ 8568-77. Цей стандарт поширюється на сталеві гарячекатані з одностороннім ромбічним і сочевичним рифленням листи загального призначення. Як випливає з назви, текстура поверхні цього виду прокату є малюнком у виді рифлей, орієнтованих один до одного під кутом.

1. Лист з ромбічним рифленням. Для нього характерні певне розташування великих діагоналей ромба 25-30 і 60-70 мм, і стандартна конфігурація рифлення.

2. Лист сталевий з сочевичним рифленням. Ріфелі на ньому мають овальну форму, що нагадує зерна рослини, розташовані під кутом 90 гр. один до одного і 45 градусів до сторін листа. Відстань між сусідніми рифлями складає 20, 25 або 30 мм.

Лист рифлений використовується в основному як підлогове антифрикційне покриття.Основная функція будь-якого рифленого листа - це протиковзке покриття при ходьбі. Однак сфера застосування рифленого листа значно ширше. Його застосовують як облицювальних панелей і декоративних накладок в конструкціях інтер'єру і екстер'єру будівель і споруд; використовують для виготовлення настилів і ступенів маршових лестніц.В місцях переходу, на майданчиках технічного обслуговування в обладнанні нафтової і хімічної промисловості, на електростанціях та інших спорудах також використовуються рифлені листи. Лист рифлений широко застосовується в будівництві. Різноманітні огорожі. Сюди відносяться огорожі, обумовлені як вимогами безпеки так і вимогами естетики. Їх застосовують для закладення вентиляційних та інших технологічних прорізів, таких як оглядові вікна в обладнанні, верстатах і т. д.

В цілому сталевий рифлений лист використовується, як в будівельній, так і у виробничій галузі. Завдяки рифленому малюнку даний сталевий лист виглядає досить естетично і привабливо, що дозволяє архітекторам використовувати його при вирішенні різних своїх дизайнерських завдань.

Матеріали по темі
Лист гарячекатаний (Г/К) Лист конструкційний Лист оцинкований Лист просічно-витяжний (ПВЛ) Лист холоднокатаний (Х/К)