Саморіз для гіпсокартону FB (по металу)

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Саморіз гіпсокартон SF-метал - це кріпильний елемент з гострим накінечником, двухзахідним різьбленням (мають 2 нитки різьблення) і потайною голівкою з хрестоподібним шліцом. Саморіз гіпсокартон SF-метал використовується для кріплення листів гіпсокартону до металевих каркасів, Якщо товщина металевого каркаса до 0,9 мм, то кріплення відбувається без попереднього свердління, якщо товщина до 4 мм - то з попереднім свердлінням.
Саморізи SF гіпсокартон-метал мають двухзахідне різьблення, яке застосовується з метою запобігання самовидалення саморіза з матеріалу кріплення. Також двухзахідне різьблення використовується для більш міцного контакту при з'єднанні різних матеріалів. Наприклад, ГВЛ з металлом, деревом, пластиком та іншими матеріалами.
Розміри саморізів SF гипсокартон-метал різноманітні. Діаметр - від 3,5 до 4,8 мм, довжина - від 19 до 150 мм. Саморізи SF гіпсокартон-дерево мають чорне покриття. Поверхня метала оксидована.
Матеріали по темі
Гвинт по металу з буром Саморіз для гіпсокартону FD (по дереву) Саморіз для металу з пресшайбою Саморіз для ПВХ Саморіз по металу з буром Саморіз по металу з пресшайбой і свердлом Саморіз по металу циліндр. закруг. головка ЦБ DIN 7981 Саморіз самосвердлувальний з буром і потайною головкою DIN 7504Р Саморізи для металу з пресшайбою без бура Універсальний шуруп напівкругла головка DIN 7996