Шуруп PZ

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Шуруп або як багато хто називає шуруп пози або PZ, має крок різьби середній по частоті між рідкісним і частим кроком.  Завдяки цьому може використовуватися як при роботі з металом так і при монтажі в дерево.  Головка шурупа виконана традиційно для більшості саморізів в потай.  Біти використовувані при монтажі PZ-2.

Область застосування шурупа універсального POZI: підходять для кріплення в більшості м'яких матеріалів, такі як дерево, ДВП, ДСП, так само прекрасно себе веде при роботі з пластиком і гіпсокартоном, широко використовується в парі з різними дюбелями.  Можна використовувати при роботі з тонким металом.  Не підходить для кріплення в бетон і цегла.  Шурупи POZI, досить часто, використовують при монтажі в металевий дюбель.

Спосіб монтажу саморізи універсального POZI: монтують викруткою, так само можна використовувати шуруповерт з битою PZ-1, 2, 3 в залежності від розміру шурупа.  Якщо матеріал кріплення твердий, бажано попередньо просвердлити отвір під шуруп.

Матеріал використання шурупа універсального пози: тонкий листовий метал, дерево, пластик.  Виготовлення: матеріал - сталь, покриття - жовтий і білий цинк.
Матеріали по темі
Гвинт по металу з буром Саморіз для гіпсокартону FB (по металу) Саморіз для гіпсокартону FD (по дереву) Саморіз для металу з пресшайбою Саморіз для ПВХ Саморіз по металу з буром Саморіз по металу з пресшайбой і свердлом Саморіз по металу циліндр. закруг. головка ЦБ DIN 7981 Саморіз самосвердлувальний з буром і потайною головкою DIN 7504Р Саморізи для металу з пресшайбою без бура