Сталь 09ГСФ

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

09ГСФ відноситься до виду конструкційних легованих сталей. До складу сталі 09ГСФ входять наступні хімелементи : ферит, вуглець, що легує елемент марганець, кремній, ванадій, сірка, хром, фосфор, нікель, мідь. Завдяки цьому набору елементів у цієї сталі підвищені показники твердості, корозійної стійкості, хладостійкості, прожарюваній, міцності.

Сталь 09ГСФ використовується для створення газліфтних труб, використовуваних при прокладенні нафто- і газопроводів, вживаних в умовах крайньої півночі. Розрахункова температура, при який труби з цієї сталі функціонують безпроблемно - від - 60 до +40 градусів за Цельсієм. Крім того, труби з 09ГСФ лояльні до високого тиску як зсередини, так і зовні виробу.

Крім того сталь надає виготовленим з неї виробам стійкість до корозії. Таким трубам вдається уникати корозії звичайної і виразкової, але і до сульфідних намов, а також до тріщин від водню.

Матеріали по темі
Сталь 13ХФА Сталь 15ХМ