Сталь 10

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Маркування визначає сталь 10 як конструкційну, тобто придатну для виготовлення різного роду конструкцій. Також вона маркується як якісна  вуглецева, тобто посилена високим відсотком вмісту вуглецю у складі сплаву.

За рахунок свого хімічного складу сталь може бути застосована у виготовленні труб і кріплень для ТЕЦ, АЕС і інших підприємств. Деталі зі сталі 10 призначені для використання в середовищі з високим тиском і при температурі від - 40 до +450 градусів Цельсія. Парові і газові області також підійдуть для застосування цього виду стали. Крім того, після хімічної і температурної обробки сталь 10 придатна для виробництва втулок, шайб, вушок ресор і інших елементів, які повинні мати зовнішню твердість, щоб витримувати поверхневе фізичне навантаження.

Порівняльно невеликий відсоток вуглецю в складі (від 0,07 до 0,14%) обумовлює  міцність сталі, яка дещо нижче в порівнянні з іншими видами цієї групи, натомість вартість цієї сталі  більш доступна. 

Матеріали по темі
Сталь 20 Сталь А20