Сталь 13ХФА

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
Сталь має відношення до виду конструкційної, легованої сталі. До її складу входять наступні хімічні елементи: ферит, вуглець, кремній, марганець, нікель, сірка, фосфор, купорос і хром. Завдяки цьому складу сталь 13ХФА має особливі властивості, що дозволяють їй відноситися до вузькоспеціалізованих сталей. Крім того, сталь 13ХФА не має обмежень по зварюваності.

13ХФА використовують для виготовлення газліфтних труб, що застосовуються для прокладки нафтогзопроводів. Причому від звичайно використовуваних в цій галузі труб, газліфтні труби з 13ХФА володіють особливою корозійною стійкістю. Труби спеціально пристосовані до експлуатації в середовищі високого тиску, а також в складних кліматичних умовах (при температурному розбігу від - 60 до +40 градусах Цельсія).

Крім того, газліфтні труби з 13ХФА стійкі не лише до звичайної, але і до виразкової корозії, а також до сульфідного розтріскування і тріщин від водню.
Матеріали по темі
Сталь 09ГСФ Сталь 15ХМ