Сталь 15ХМ

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

15ХМ відноситься до конструкційних (використовуваних для створення різноманітних виробничих конструкцій) легованих сталей. До складу цієї сталі входять наступні хімічні елементи: кремній, молібден, марганець, мідь, нікель, хром, фосфор, сірка. Завдяки цьому переліку хімічних особливостей сталь відносять також до теплостійкого перлітового класу.

Сталь 15ХМ використовують для створення різноманітних деталей, які покликані працювати в агресивних температурних (від - 40 до +560 °С), а також в складних відносно тиску умовах.

Зварюваність цієї сталі маркірується як необмежена, що визначає можливість застосування цієї сталі для невеликих деталей. Проте рекомендується зварювати цю сталь способами РДС, АДС з газовим захистом, крім того, при використанні методу КТС. Також поліпшенню якості кування сприятиме попереднє підігрівання деталі і подальша  термообробка.

Матеріали по темі
Сталь 09ГСФ Сталь 13ХФА