Сталь 20

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Сталь марки 20 відноситься до розряду конструкційних, тобто таких, з яких виготовляються конструкції для виробництва і будівництва. Також ця марка визначається як вуглецева завдяки високому вмісту вуглецю у складі сплаву. Крім того, сталь 20 є якісною. Для виробництва цей сорт сталі використовують після нормалізації або без температурної обробки. З неї виготовляють невеликі деталі  при температурі від - 40 до +450 градусів за Цельсієм і при високому тиску. 

Найменування виробів: крюки кранів, муфти, черевики, вкладиші для підшипників, сережки і подібні їм. А  хіміко-термічна обробка дозволяє виготовляти й  деталі подібні до шестерінок, поверхні, що мають високу твердість, але помірну міцність в серцевині.

У складі сталі 20 міститься досить значний відсоток вуглецю від 0,17 до 0,24 %. Він покликаний посилювати міцність ферату, який лежить в основі будь-якої сталі. Окрім цих речовин при виготовленні сталі 20 використані кремній, марганець, нікель, сірка, фосфор, хром, азот, мідь і миш'як.

Зварюваність для сталі 20 позначена як необмежена, якщо не йдеться про деталі, оброблених хімічними реактивами і температурою.


Матеріали по темі
Сталь 10 Сталь А20