Сталь А20

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie
А20 - це одна з модифікацій 20-ї марки сталі. Вона позначена як конструкційна, а також якісна, проте на відміну від базової 20-ї, вона промаркована ще і як сталь підвищеної оброблюваності. Такі властивості пов'язані з   її хімічним складом, що  значно відрізняється від складу сталі 20. При однаковому процентному вмісті вуглецю (від 0,17 до 0,24%) і фериту, в А20 значно урізано зміст інших речовин. Підсумковий хімічний склад виглядає так: ферит, вуглець, кремній, марганець, сірка і фосфор. Саме завдяки такій хімічній картині цей вид сталі добре піддається обробці. 

Сталь А20 використовують для виготовлення дрібних деталей машин і приладів, які не вимагають високої міцності, однак потребують високої точності розмірів і особливий спосіб обробки поверхні. А цементування і ціанування дозволяють сталі А20 бути використаною для виробництва. Цей матеріал має  особливу зносостійкість, але мало піддається навантаженню деталей. 

Зварні якості у даного виду сталі вкрай низькі - настільки, що А20 навіть не застосовують для зварних конструкцій.
Матеріали по темі
Сталь 10 Сталь 20