Сталь ХН35ВТ

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

ХН35ВТ - це сплав з розряду жароміцних, які по своєму складу відносяться до залізонікелевих. Окрім вказаних у назві  властивостей та складових цієї сталі, її характеристики забезпечують ще й наступні хімічні елементи: вуглець, кремній, марганець, хром, титан, вольфрам, а також сірка, фосфор, мідь і молібден.

Цей вид сталі використовують для виготовлення деталей, пристосованих для роботи в середовищі з температурами до 650 градусів за Цельсієм. Прикладом таких виробів можуть послужити ротори, кріплення, плоскі пружини, диски, а також лопатки газових турбін.

Сталь відносять до важкозварювальних видів, що означає, що їй знадобиться додаткове прогрівання (в середньому до 200-300 градусів) для забезпечення найкращого зварювання, а  після виконання процедури  - відпал та додаткова термічна обробка. Часто в зварюванні рекомендують застосовувати спосіб РДС, а в якості електродів застосовувати КТИ- 762.

Матеріали по темі
Сталь ХН35ВТЮ Сталь ХН38ВТ Сталь ХН45Ю