Сталь ХН38ВТ

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

ХН38ВТ відносять до розряду жароміцних видів сталі. За складом  її визначають як сплав на залізонікелевій основі. Серед складових цього сплаву можна знайти: фосфор, сірку, вольфрам, алюміній, титан, нікель, хром, марганець, кремній і вуглець, а також і залізо, що визначає класові властивості усіх сплавів цієї групи.

Серед сфер застосування особливе місце займає газова сфера, де з ХН38ВТ виготовляють деталі систем. Це досить актуально завдяки корозійним властивостям сталі. Також ХН38ВТ підходить для листових деталей, яким не показані високі навантаження. Непогані властивості така сталь виявляє  у взаємодіях з хімічно агресивним середовищем, тому часто його використовують в нафтогазовій промисловості.

Цей вид  сталі можна застосовувати при максимальній температурі - 1000 градусів Цельсія. Зварювання - без обмежень, проте після завершення процесу рекомендується термічна обробка.

Матеріали по темі
Сталь ХН35ВТ Сталь ХН35ВТЮ Сталь ХН45Ю