Сталь ХН60ВТ

Продовжуючи переглядати avmg.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користувача сайтів, і погоджуєтесь на використання файлів cookie

Сталь ХН60ВТ відноситься до сплавів жароміцних на нікелевій основі. До її складу входять і забезпечують її особливі властивості такі хімічні елементи як: алюміній, титан, залізо, фосфор, сірка, марганець, кремній, вуглець, вольфрам, хром і безпосередньо, нікель, який обумовлює особливості саме цієї сталі. До речі, саме нікель, разом з вольфрамом, відповідають за підвищення її жаростійкості.

Часто ХН60ВТ застосовують для виготовлення листових деталей для двигуна. Часто з неї виготовляють дроти, стрічки і круги. Ще одна сфера застосування - деталі електричних приладів, що вимагають високої жаро- і електростійкості, таких як резистори і інші елементи.

Зварювання цієї сталі здійснюється без додаткової термічної обробки, або підігрівання. Також така сталь  має тугоплавкість, що відповідає високим стандартам, і пластичність. Крім того ХН60ВТ чинить опір корозії і знижує електропровідність.

Матеріали по темі